اخبار

مدیر امور ناحیه یک آبفای منطقه یک شهر تهران خبر داد

قطعی همزمان انشعاب غیرمجاز 4 ایستگاه آتش‌نشانی

قطعی همزمان انشعاب غیرمجاز 4 ایستگاه آتش‌نشانی

مدیر امور ناحیه یک شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از قطعی همزمان انشعاب غیرمجاز چهار ایستگاه آتش‌نشانی در محدوده جغرافیایی زیرپوشش این ناحیه خبر داد.

مهندس "فرهاد یادگاری" گفت: با توجه به کاهش شدید منابع آبی و آغاز تنش آبی در شهر تهران، با پیگیری‌های همکاران ناحیه یک شرکت آبفای منطقه یک، تعداد چهار رشته انشعاب غیرمجاز ایستگاه‌های آتش‌نشانی به شماره‌های 110 ،11، 130 و 116 توسط اکیپ‌های غیر مجاز و امداد  ناحیه به طور همزمان قطع شد.

وی اظهار داشت: با بررسی‌های میدانی انجام شده و محرز شدن استفاده غیرمجاز از آب شرب توسط ایستگاه‌های آتش‌نشانی یادشده و با در نظر گرفتن شرایط خاص ایستگاه‌ها، در ابتدا چندین نوبت اخطار به مسئولان ایستگاه‌ها ابلاغ و همزمان نیز مکاتبه‌های متعددی با سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران انجام شد.

وی افزود: در نهایت جهت صیانت از حقوق شهروندان و حفظ حقوق شرکت، با هماهنگی انجام شده در یک روز آب غیرمجاز هر چهار ایستگاه قطع و پرونده آب غیرمجاز این ایستگاه‌ها پس از تعیین تکلیف موضوع، خرید انشعاب و پرداخت حقوق قانونی شرکت از طرف سازمان آتش نشانی شهرداری تهران بسته شد.

یادگاری از تلاش‌های اکیپ‌های عملیاتی واحد امداد ناحیه یک و همچنین معاونت درآمد و امور مشترکین شرکت آبفای منطقه یک و همکاران حوزه امور مشترکین ناحیه جهت انجام این کار ویژه قدردانی کرد.

 

۲۸ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۳

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید