اخبار

با صدور احکامی از سوی مدیرعامل آبفای منطقه یک صورت گرفت

انتصاب سرپرست معاونت فنی و توسعه/معرفی سرپرستان دفاتر امور بازرگانی و مدیریت بحران

انتصاب سرپرست معاونت فنی و توسعه/معرفی سرپرستان دفاتر امور بازرگانی و مدیریت بحران

با صدور احکامی از سوی مهندس علیرضا کارگری رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران، سرپرستان جدید معاونت فنی و مهندسی، دفتر قراردادها و امور بازرگانی و دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منصوب شدند.

براساس این احکام، مهندس "مهرداد فیضی" به عنوان سرپرست جدید معاونت فنی و مهندسی آبفای منطقه یک شهر تهران جایگزین مهندس "سعید الکائی" شده است.

الکائی پیشتر به عنوان معاون مهندسی و توسعه شرکت تامین و تصفیه آب و فاضلاب تهران منصوب شده است.

در حکم انتصاب فیضی آمده است: با عنایت به مراتب ، تعهد، شایستگی، تخصص و تجارب جنابعالی به استناد بند 7 ماده 22 اساسنامه شرکت به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت فنی و مهندسی شرکت منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی ضمن برنامه‌ریزی و درایت توام با بهره‌گیری موثر از امکانات، نیروهای متعهد، کارآمد و متخصص در تحقق اهداف و برنامه‌های شرکت موفق و موید باشید.

همچنین با صدور احکام دیگری از سوی مدیرعامل شرکت آبفای منطقه یک شهر تهران، مهندس "رضا خودسیانی" به عنوان سرپرست دفتر قراردادها و امور بازرگانی و مهندس "علیرضا احمدی" به عنوان سرپرست دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل این شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران به ترتیب جایگزین مهندس "محمدهادی خوشپور" و مهندس "رضا خودسیانی" شدند.

خوشپور پیشتر به عنوان سرپرست معاونت مالی و پشتیبانی شرکت آب و فاضلاب منطقه دو شهر تهران منصوب شده است.

۸ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۱

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید