اخبار

با حضور مدیرعامل برگزار شد

آیین قدردانی از ورزشکاران برتر رقابت‌های دهه فجر آبفای منطقه یک تهران

آیین قدردانی از ورزشکاران برتر رقابت‌های دهه فجر آبفای منطقه یک تهران

آیین قدردانی از ورزشکاران برتر رقابت‌های بزرگداشت دهه مبارک فجر شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران با حضور مهندس "علیرضا کارگری" مدیرعامل این شرکت برگزار شد.

مسابقه‌های ورزشی بزرگداشت ایام دهه فجر با حضور 60 ورزشکار در دو بخش آقایان و بانوان و در رشته‌های دارت، فوتبال دستی، پینگ پنگ، شطرنج، روپایی، دراز و نشست و طناب‌زنی در شرکت آبفای منطقه یک شهر تهران برگزار شد.

در آیین قدردانی از ورزشکاران برتر این رقابت‌ها، لوح یابود به شماری از ورزشکاران اعطا شد.

در رقابت‌های ورزشی بزرگداشت ایام دهه فجر و در رشته شطرنج بانوان که با حضور 12 شطرنج‌باز در سه دوره و به روش سوئیسی برگزار شد، خانم‌ها مریم محمدنیا، مینا حسنی و مرضیه خادمی به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در پیکارهای دارت بانوان نیز که با شرکت 20 دارت‌باز انجام شد، خانم‌ها گلناز زاهدی، شکوه قاسمی و مرضیه خادمی رده‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در مسابقه‌های طناب‌زنی و دراز و نشست بانوان نیز که به صورت مجازی ترتیب یافت، در رشته طناب‌زنی خانم‌ها مرضیه داوریان، مریم زنگنه و مریم محمدنیا و در رشته دراز و نشست خانم‌ها فاطمه یزدان‌پرست، طاهره نظری و مریم محمد‌نیا به ترتیب اول تا سوم شدند.

در بخش آقایان و در رقابت‌های فوتبال دستی که با شرکت 18 ورزشکار در قالب 9 تیم به صورت دوره‌ای برگزار شد، تیم‌ دو نفره اسلام ستارزاده و علی پالیزبان به عنوان قهرمانی دست یافت، تیم دو نفره مهدی عابدی و فردین حسین‌پور دوم شد و تیم دو نفره داود ابوحمزه  و حشمت حسن‌پور در جایگاه سوم قرار گرفت.

در مسابقه‌های دارت آقایان نیز که با حضور 35 دارت‌باز برگزار شد، در پایان آقایان جواد امینی، مسعود نقی‌پور و عادل قربانی به ترتیب اول تا سوم شدند.

مصاف اندیشه شطرنج‌بازان در بخش آقایان نیز با قهرمانی حسن صالحی‌فر به پایان رسید.

این رقابت‌ها در پنج دور با حضور 17 نفر به روش سویسی برگزار شد و آقایان اسلام ستارزاده و مهدی عابدی به ترتیب رده‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

رقابت‌های پینگ پنگ نیز با شرکت 11 راکت به دست در دو مرحله حذفی و دوره‌ای برگزار شد که در پایان آقایان محمدعلی فلاح، حامد توانا و پیمان احمدزاده سرهنگی در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

همچنین در رقابت‌های روپایی آقایان که به صورت مجازی ترتیب یافت، آقایان محمد اسدشیر، حامد توانا و امیر نظری اول تا سوم شدند.

۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۳۸

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید