اخبار

مدیر دفتر بهره‌برداری از تاسیسات فاضلاب آبفای منطقه یک خبر داد

پوشش 73 درصدی شبکه جمع‌آوری بهداشتی فاضلاب

پوشش 73 درصدی شبکه جمع‌آوری بهداشتی فاضلاب

مدیر دفتر بهره‌برداری از تاسیسات فاضلاب شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از پوشش 73 درصدی شبکه جمع‌آوری بهداشتی فاضلاب در این منطقه خبر داد.

مهندس "تیمور علیزاده" شمار مشترکان آب شرکت آبفای منطقه یک شهر تهران را حدود ۱۲۲ هزار فقره اعلام کرد و گفت: تقریبا ۷۳ درصد این انشعاب‌ها به شبکه فاضلاب نیز وصل شده و مابقی طبق برنامه در حال نصب است.

وی اظهار داشت: تاکنون حدود ۱۰۵۰ کیلومتر شبکه فاضلاب در محدوده شرکت آبفای منطقه یک شهر تهران اجرا شده و حدود ۴۰۰ کیلومتر شبکه نیز توسط شرکت فاضلاب در حال تکمیل است که قرار است در آینده نزدیک این میزان شبکه را تحویل بگیریم.

وی شرایط کنونی شبکه فاضلاب آبفای منطقه یک شهر تهران را مطلوب خواند و اظهار داشت: هم‌اکنون شاخص زمان رسیدگی به حوادث شبکه فاضلاب در این منطقه به ۵۰ دقیقه رسیده که زمان بسیار خوبی است.

علیزاده با اشاره به بارندگی‌های ماه‌های اخیر، افزود: اگرچه بارش‌ها در برخی موارد به صورت بارش‌های تند و رگباری انجام گرفت، اما به ندرت شاهد حادثه عمده‌ای در شبکه فاضلاب بودیم چراکه با شناختی که از گلوگاه‌های شبکه پیدا کردیم، تمهیدهای لازم را برای جلوگیری از وقوع حادثه در شبکه اتخاذ کردیم.

مدیر دفتر بهره‌برداری از تاسیسات فاضلاب شرکت آبفای منطقه یک شهر تهران سپس یکی از چالش‌های مهم این شرکت در بخش فاضلاب را انفصالات موجود در شبکه دانست و گفت: این انفصالات ۱۰ کیلومتر از مجموع طول شبکه را شامل می‌شود که رفع بخش عمده‌ای از آنها توسط شرکت فاضلاب در حال انجام است و بخشی را نیز شرکت آبفای منطقه یک به صورت داوطلبانه در دست اجرا دارد و امیدواریم تا پایان سال آینده، انفصالات موجود به طور کامل رفع شود.

۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۰۹

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید