اخبار

کسب رتبه برتر رده‌های بسیج صنعت آب و برق کشور توسط پایگاه مقاومت امام هادی (ع)

کسب رتبه برتر رده‌های بسیج صنعت آب و برق کشور توسط پایگاه مقاومت امام هادی (ع)

پایگاه مقاومت امام هادی (ع) شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران رتبه برتر رده‌های بسیج صنعت آب و برق کشور را به خود اختصاص داد.

براساس ارزیابی به‌عمل آمده از عملکرد سال 1398 رده‌های بسیج صنعت آب و برق کشور، پایگاه مقاومت امام هادی (ع) به فرماندهی آقای "محمدابراهیم نامنی"  به لحاظ نوآوری و اثربخشی و مطابقت عملکرد با برنامه‌ها و ماموریت‌های تکلیفی از حیث کمی و کیفی به عنوان رتبه برتر در سطح کشور انتخاب شد.

بر این اساس، مهندس میثم جعفرزاده فرمانده مرکز مقاومت بسیج نیرو در پیامی خطاب به فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام هادی (ع) از تلاش‌های مجموعه این پایگاه برای کسب این موفقیت قدردانی کرد که متن کامل این پیام به شرح زیر است:

"برادر گرامی جناب آقای محمدابراهیم نامنی

فرمانده محترم پایگاه مقاومت بسیج شرکت آب و فاضلاب منطقه یک تهران

در راستای تحقق تدابیر فرمانده‌ معظم کل قوا و ماموریت‌های ابلاغی سازمان بسیج مستضعفین، براساس ارزیابی‌های به‌عمل آمده از عملکرد سال 1398 آن پایگاه از سوی حوزه بسیج شرکت آب و فاضلاب استان تهران، موفق به کسب رده برتر در سطح آن شرکت گردیده‌اید.

بدیهی است این موفقیت مرهون تلاش و مجاهدت یکایک بسیجیان عزیز، اعضای محترم شورا، جنابعالی و همراهی مدیریت خدوم شرکت متبوع می‌باشد. لذا اینجانب بر خود لازم می‌دانم از مساعی و زحمات بی‌وقفه و مخلصانه شما برادر ارجمند و دیگر عزیزان دست‌اندرکار تقدیر و قدردانی نمایم. انشاءالله ضمن حفظ و ارتقای سطح عنوان کسب شده، همواره در ظل توجهات حضرت باریتعالی در رشد و بالندگی شجره طیبه بسیج موفق و موید باشید."

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۵۵

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.