اخبار

استفاده از ظرفیت‌های تبلیغاتی سپاه برای ترویج مدیریت مصرف آب

استفاده از ظرفیت‌های تبلیغاتی سپاه برای ترویج مدیریت مصرف آب

شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران به منظور استفاده از ظرفیت‌های جدید برای توسعه فرهنگ مدیریت مصرف آب، علاقه‌مند به همکاری با سپاه محمد رسول‌الله است.

در نشستی که به همین منظور به میزبانی سرهنگ "یدالله معنوی" معاون عملیات سپاه محمد رسول الله با حضور "مجید بیانی" سرپرست دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران ترتیب یافت، موضوع استفاده از فضای تبلیغاتی سپاه و بسیج در سطح شهر تهران و منطقه یک مورد بررسی قرار گرفت.

شیوع بیماری کرونا در کشور و به‌ویژه تهران، محدودیت‌هایی را برای ترویج چهره به چهره و حضوری مدیریت مصرف آب توسط شرکت‌های آب و فاضلاب ایجاد کرده است.

با توجه به محدودیت‌های برگزاری همایش‌های عمومی به دلیل شیوع بیماری کرونا و فراهم نبودن امکان حضور شرکت‌های آب و فاضلاب در مدارس، سراهای محله، مساجد، فرهنگسراها و ...، استفاده از ظرفیت‌های جدید تبلیغاتی به منظور توسعه فرهنگ مدیریت مصرف آب مورد توجه این شرکت‌ها قرار گرفته است.

شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران نیز در این زمینه در ماه‌های اخیر همکاری‌های خوبی با هماهنگی شهرداری‌های منطقه به منظور استفاده از ظرفیت‌های تبلیغاتی آنها برای ترویج فرهنگ مدیریت مصرف آب انجام داده و همکاری با مجموعه سپاه و بسیج در این زمینه نیز به عنوان یک اقدام ابتکاری در حال پیگیری است.     

۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۵۲

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.