اخبار

جایگذاری و نصب شبانه 2 مخزن اضطراری آب در شرکت آب و فاضلاب منطقه یک تهران

جایگذاری و نصب شبانه 2 مخزن اضطراری آب در شرکت آب و فاضلاب منطقه یک تهران

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از جایگذاری و نصب شبانه دو مخزن اضطراری آب در محدوده زیر پوشش این شرکت خبر داد.

مهندس "سعید الکائی" اظهار داشت: با تلاش گروهی همکاران شرکت، نمایندگان مشاور و پیمانکاران ساخت و جایگذاری مخازن، دو مخزن اضطراری تامین آب در بامداد روز یکشنبه دوم شهریورماه 99 توسط شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران با موفقیت نصب شد.

وی ظرفیت ذخیره آب هر کدام از این مخازن را 100 مترمکعب اعلام و تصریح کرد: هر کدام از این مخازن می‌توانند در مواقع بروز بحران نظیر زلزله تا سه روز، آب شرب 10 هزار نفر جمعیت را به میزان روزانه سه لیتر به ازای هر نفر تامین کنند.

وی محل جایگذاری و نصب این مخازن را پارک ازگل و پارک احمدلو در بلوار اوشان عنوان کرد و افزود: قرار است مخزن دیگری با همین میزان ظرفیت روز چهارشنبه هفته جاری در محله آسمان هشتم در منطقه سعادت آباد جایگذاری و نصب شود.

الکائی همچنین از جایگذاری و نصب دو مخزن اضطراری دیگر هر کدام با ظرفیت 100 متر مکعب در پارک احسان رسالت و پارک ملت (روبروی پردیس سینمایی ملت) تا دو هفته آینده خبر داد و ابراز امیدواری کرد: تا پایان شهریورماه جاری، تمامی مخازن یادشده آماده آبگیری و بهره‌برداری شوند.         

 

۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۵۳

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.