اخبار

تعویض 9 دستگاه شیر خط محدوده کاظم‌آباد در کمتر از 3 ساعت

تعویض 9 دستگاه شیر خط محدوده کاظم‌آباد در کمتر از 3 ساعت

مدیر ناحیه یک شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از تعویض و نصب 9 دستگاه شیر خط و یک شیر کمر خط محدوده کاظم‌آباد در کمتر از سه ساعت خبر داد.

با تلاش نیروهای فنی و بهره برداری  ناحیه یک آبفای منطقه یک، 9 دستگاه شیرخط و یک  شیر کمرخط در محدوده کاظم آباد نصب شد.

مهندس "فرهاد یادگاری" گفت: باتوجه به اهمیت موضوع کاهش محدوده آب قطعی در هنگام بروز حوادث و در راستای ایجاد پایداری در شبکه توزیع و رسیدگی به حوادث احتمالی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با حداقل محدوده قطع آب، تعویض این شیرها با برنامه‌ریزی مدون و طی چندین مرحله بازدید و مانور شیرهای قطع و وصل شبکه توسط نیروهای فنی و بهره‌برداری ناحیه یک آبفای منطقه یک انجام شد.

وی افزود: در این عملیات، با مریی نمودن شیر خط 150 و نصب شیر کمر خط جدید 150 میلیمتری، محدوده‌ای با بیش از 9000 اشتراک فعال، به محدوده‌ای با کمترین تعداد اشتراک تبدیل شد.

وی تصریح کرد: این اقدام، کوچک شدن محدوده آب قطعی در زمان حوادث احتمالی و همچنین ایجاد امکان رسیدگی به حوادث در کمترین زمان را در پی خواهد داشت.

وی با قدردانی از تمام عوامل هماهنگ‌کننده و اجرایی عملیات ناحیه یک و همچنین امور بهره‌برداری ناحیه سه آبفای منطقه یک، اظهار داشت: این عملیات پس از هماهنگی‌های به‌عمل آمده با ارگان‌های مرتبط و پس از تصویب طرح توسط معاونت‌های مهندسی و توسعه و بهره‌برداری اجرا شد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۷

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید