اخبار

سارق دریچه های فاضلاب دستگیر شد

سارق دریچه های فاضلاب دستگیر شد

مدیر ناحیه یک شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از دستگیری سارق دریچه‌های فاضلاب خبر داد.

مهندس "فرهاد یادگاری" گفت: پس از وصول شکایت‌های متعدد مبنی بر سرقت دریچه‌های فلزی حوضچه  منهول فاضلاب در سطح شهر تهران که علاوه بر خسارت مالی به زیرساخت‌های شهری، باعث ایجاد مشکلات ازجمله سقوط شهروندان و موتورسواران به داخل حوضچه‌ها شده بود، بررسی موضوع برای رسیدگی تخصصی در اختیار دفتر حقوقی جهت طرح شکایت و پیگیری  قرار گرفت.

وی بیان داشت: با دستور دادستان تهران در گام نخست با مراجعه به محل‌های سرقت و تحقیقات میدانی تصویر فردی که با یک دستگاه خودروی پراید سفید در حال سرقت دریچه‌های شرکت آب و فاضلاب بود، توسط واحد امداد فاضلاب به دست آورده شد و مدارک دراختیار  پلیس آگاهی قرار گرفت .

یادگاری افزود: با پیگیری شبانه‌روزی همکاران پرتلاش امداد و حوادث ناحیه دیباجی و جمع‌آوری مستندات و تصاویر به دست آمده از  سارق در محل‌های مورد سرقت و ورود همکاران دفتر حقوقی منطقه یک، تحقیقات کارآگاهان به انجام اقدام‌های پلیسی و شناسایی مالک خودروی پراید که یک خانم بود، منتج و مشخص شد خودروی وی در اختیار برادرش است .

به گفته وی، کارآگاهان با انجام اقدام‌های اطلاعاتی و پلیسی وی را دستگیر کرده وبه کلانتری انتقال دادند .

یادگاری  تصریح کرد: سارق که در ابتدا منکر هرگونه سرقتی بود با مشاهده دلایل جمع‌آوری شده، به ناچار اعتراف وعنوان کرد به دلیل اعتیاد و بیکاری ناشی از آن در تمام مناطق تهران دریچه‌های چدنی  فاضلاب شرکت آب و فاضلاب را سرقت و به مال‌خر فروخته است که در این رابطه مال‌خر نیز بازداشت شد .

یادگاری از همکاران مناطق دیگر خواست: در صورت سرقت دریچه در آن مناطق، با دفتر حقوقی منطقه یک هماهنگی‌های لازم را به عمل آورند.

۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.