اخبار

سه‌راه گیری 700 در 200 میلی‌متر بدون قطعی آب در شهرک شهید محلاتی

سه‌راه گیری 700 در 200 میلی‌متر بدون قطعی آب در شهرک شهید محلاتی

سرپرست امور بهره‌برداری ناحیه دو شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از سه‌راه گیری 700 در 200 میلی‌متر بدون قطعی آب در شهرک شهید محلاتی خبر داد.

"ابوالفضل عسکری نهوجى" گفت: با توجه به اولویت دستورکار اصلاح شبکه شهرک شهید محلاتی به‌ویژه در محدوده مخزن 77 و انجام حدود سه کیلومتر لوله‌گذاری با قطر 200، 150 و 100 میلی‌متری در انتهای بلوار شاهد و تجربه‌های پیشین درخصوص آبگیری این محدوده پس از قطع شیر خط خروجی مخزن، تصمیم به استفاده از انشعاب‌گیر (بدون قطع آب) گرفته شد.

وی افزود: با انجام اقدام‌های اولیه از قبیل اخذ مجوز حفاری از شهرداری با حضور شهردار ناحیه 10 در محل و همچنین مجوزهای مربوطه از شهرک محلاتی، محل مورد نظر حفاری و با اندازه‌گیری محیط خارجی خط توزیع اصلی مخزن 77، به ساخت انشعاب‌گیر اقدام شد.

وی اظهار داشت: پس از ساخت انشعاب‌گیر 700 در 200 میلی‌متر در روز چهارشنبه 11 دی‌ماه، انشعاب‌گیری با کلمپ انشعاب‌گیر فلنچ‌دار استیل و ادامه لوله‌گذاری با نصب دو دستگاه شیرخط 200 میلی‌متری، یک دستگاه شیرخط 100 میلی‌متری و یک دستگاه شیر پیلاری (آتش‌نشانی ایستاده) انجام، و حدود سه کیلومتر از شبکه اجرا شده آماده بهره‌برداری و نصب انشعاب آب قرار گرفت.
۱۵ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۳۵

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.