اخبار

تعویض شیرخط 400 میلی‌متری فرمانیه

تعویض شیرخط 400 میلی‌متری فرمانیه

سرپرست مدیریت ناحیه دو شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از تعویض شیرخط 400 میلی‌متری فرمانیه خبر داد.

مهندس "محسن زرگر" با اشاره به معیارهای مهم شرکت آبفای منطقه یک و ارتقا و عملکرد ﺗﺴﻬﯿﻼت و ﺑﻬﺒﻮد ﺑﻬﺮه‌وری ﻣﻨﺎﺑﻊ آبی از ﻃﺮﯾﻖ اﺗﺨﺎذ ﺧﻂ ﻣﺸﯽ‌ﻫﺎی ﺑﻬﯿﻨﻪ ﺑﺮای ﺗﺠﻬﯿﺰات با اهمیت، گفت: در راستای دستیابی به جایگاه تعالی در زمینه نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه شبکه توزیع آب شهر محدوده ناحیه دو شرکت آب و فاضلاب منطقه یک تهران، تعویض شیرخط 400 میلی‌متری خیابان فرمانیه پیش از تقاطع مهماندوست در دستورکار قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این پروژه، ابتدا دریچه شیرخط 400 میلی‌متری فرمانیه ابتدای فربین که در جریان تغییر هندسی ابتدای خیابان فربین نامرئی شده بود و به دلیل عدم مجوز پلیس راهور و پلیس دیپلماتیک امکان مرئی سازی آن نبود، در مورخ 24 آذرماه 98 با هماهنگی و دریافت پلان ایمنی از پلیس راهور و هماهنگی با پلیس دیپلماتیک و شهرداری، مرئی و شیرخط 400 میلی‌متری بازدید و در مدار بهره‌برداری قرار گرفت.

وی اظهار داشت: همچنین در مورخ 25 آذرماه شیرخط 400 میلی‌متری گیرپاژ فرمانیه تقاطع مهماندوست  با انجام اقدام‌هایی از قبیل جابجایی خطوط و تغییر زون با حداقل قطع آب (در جنوب خیابان فرمانیه بدون قطع و افت فشار) و در کمترین زمان ممکن تعویض شد.

به گفته زرگر، با این اقدام ضمن تامین فشار مطلوب آب در محدوده دژمجو و دیباچی شمالی، ایزوله شدن مخازن 23 و 41 و برداشت از خط آبرسانی میسر شد.
۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۳

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید