اخبار

تاکید مدیرعامل آبفای استان تهران بر لزوم برنامه‌ریزی‌های مناسب، کم‌هزینه و پرفایده

تاکید مدیرعامل آبفای استان تهران بر لزوم برنامه‌ریزی‌های مناسب، کم‌هزینه و پرفایده

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران رمز موفقیت این شرکت را برنامه‌ریزی و اتخاذ راهبرد مناسب در فعالیت‌ها دانست و تصریح کرد: بدون برنامه‌ریزی مناسب، موفقیتی حاصل نخواهد شد.

مهندس "محمدرضا بختیاری" در آیین معارفه مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران، با بیان آنکه در شرکت آب و فاضلاب استان تهران به عنوان یک شرکت بزرگ و پیشتاز در کشور، کارهای فراوانی تاکنون انجام شده است، گفت: من مجموعه آبادی را در این شرکت تحویل گرفته‌ام و موفقیت‌های گذشته این شرکت مرهون فعالیت‌های بابرنامه است.

وی با اشاره به دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های متعددی نظیر فعالیت‌های نظامی و هسته‌ای، اظهار داشت: این موفقیت‌ها حاصل برنامه‌ریزی‌های صحیح است و اگر بخواهیم در شرکت آب و فاضلاب استان تهران نیز کارهای خوبی انجام دهیم، باید برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم.

وی حوزه برنامه‌ریزی را مهمترین معاونت در شرکت آب و فاضلاب استان تهران خواند و افزود: با توجه به اهمیت این موضوع، دکتر "ابراهیم یزدی‌یان" مدیرعامل پیشین شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران به عنوان یک مدیر خوشفکر و با برنامه در راس معاونت برنامه‌ریزی آبفای استان تهران مسئولیت گرفته است.

بختیاری با قدردانی از تلاش‌های دکتر یزدی‌یان به خاطر کارهای اساسی صورت گرفته در آبفای منطقه یک شهر تهران در یک سال گذشته، از مهندس "علیرضا کارگری" مدیرعامل جدید این شرکت به عنوان یک مدیر فعال و پرکار و سالم یاد کرد و گفت: آبفای منطقه یک شهر تهران به لحاظ برخورداری از مشترکانی با ویژگی‌های فکری و فرهنگی خاص و همکارانی توانمند، منطقه‌ای ویژه محسوب می‌شود و افق دید همکاران و مدیران این شرکت باید بسیار وسیع و کلان نگر باشد.

وی یکی از الزام‌های انتخاب مدیرعامل برای این منطقه را برخورداری از پیشینه کاری و خوشنامی در صنعت آب و فاضلاب کشور دانست و اظهار داشت: جامعه امروز به مدیران کم هزینه و پرفایده نیاز دارد و مهندس کارگری می‌تواند با درایت و پرکاری و همکاری مدیران و کارکنان و استفاده از ظرفیت‌های موجود، شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران را در هر زمینه به شماره یک و الگو در بین شرکت‌های آب و فاضلاب کشور تبدیل کند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از کاهش هزینه‌ها، افزایش درآمدها، افزایش سلامت اداری و الگو بودن به عنوان چهار خواسته خود از مدیریت جدید شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران نام برد و افزود: انتظار می‌رود این منطقه برنامه‌ها و روش‌های نوینی در صنعت آب و فاضلاب کشور خلق و آن را به سایر شرکت‌ها تعمیم دهد.

مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران نیز در این آیین با اشاره به برنامه‌ریزی‌های خوب صورت گرفته در این منطقه، ابراز امیدواری کرد: در دوره مدیریت جدید، مجموعه با رویکرد علمی و تحلیلی به رشد همگون هدایت شود.

مهندس "علیرضا کارگری" خواسته‌های مدیرعامل آبفای استان تهران را نقشه راه شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران دانست و گفت: با توجه به حساسیت این منطقه، امیدواریم با رویکرد علمی و استفاده از تجارب و دانش مجموعه همکاران، در عملکرد نیز این منطقه را به شماره یک در بین شرکت‌های آب و فاضلاب تبدیل کنیم.

در ابتدای این آیین نیز دکتر "ابراهیم یزدی‌یان" مدیرعامل پیشین شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران گزارشی از عملکرد یک ساله این شرکت و اقدام‌های شاخص صورت گرفته در حوزه‌های مختلف ارایه کرد.

وی موفقیت‌های حاصل شده را مرهون تلاش و همکاری مجموعه همکاران این شرکت دانست و برای مدیرعامل جدید شرکت آرزوی موفقیت کرد.

۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۵:۳۴

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید