اخبار

بازدید مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت از پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و فاضلاب

بازدید مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت از پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و فاضلاب

مدیرعامل و شماری از معاونان و مدیران ستادی و نواحی سه‌گانه شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران بازدید کردند.

در جریان این بازدید که روز دوشنبه هشتم مهرماه همزمان با نخستین روز برپایی این نمایشگاه صورت گرفت، دکتر "ابراهیم یزدی‌یان" مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران ضمن حضور در غرفه شرکت آبفای استان تهران، نشستی را با مسئولان و کارشناسان این شرکت برگزار کرد.

وی همچنین در جریان این بازدید سه ساعته، ضمن حضور در غرفه‌های سایر شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه، از نزدیک در جریان جدیدترین پیشرفت‌های فنی در حوزه توسعه شبکه‌های آب و فاضلاب و موضوع‌های مرتبط با حفظ و نگهداری این شبکه‌ها قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آبفای منطقه یک شهر تهران همچنین در گفت‌وگو با برخی مسئولان شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه، درباره امکان همکاری با این شرکت‌ها به بحث و تبادل نظر پرداخت.

پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران در فضایی به وسعت24  هزار مترمربع و با حضور 13 شرکت خارجی از شش کشور ایتالیا، آلمان، چین، مجارستان، ترکیه و تایوان برگزار می‌شود.

بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در این دوره از نمایشگاه، آخرین دستاوردهای صنعت آب و تاسیسات فاضلاب شامل لوله و اتصالات پلیمری، تصفیه، فیلتراسیون و آب شیرین‌کن، لوله، اتصالات و شیرآلات، اتوماسیون و سامانه‌های ابزار دقیق، سامانه‌های اندازه‌گیری و تجهیزات آزمایشگاهی آب و فاضلاب، تجهیزات صنعتی، لوله و اتصالات فلزی در معرض دید صنعتگران و بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

این نمایشگاه روزهای هشتم تا یازدهم مهرماه از ساعت 9 تا 17 پذیرای بازدیدکنندگان است.

۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۲۸

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید