اخبار

توصیه‌های مدیرعامل شرکت به دبیران کارگروه‌های نظام پیشنهادها

توصیه‌های مدیرعامل شرکت به دبیران کارگروه‌های نظام پیشنهادها

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران، با اشاره به اهمیت نظام پیشنهادها در رشد و ارتقای سازمانی، توصیه‌هایی را به دبیران کارگروه‌های نظام پیشنهادها ارایه کرد.

دکتر "ابراهیم یزدی‌یان" در دومین نشست دبیران کارگروه‌های نظام پیشنهادهای شرکت آبفای منطقه یک شهر تهران که با موضوع "کافه حرف تا عمل" در سالن کنفرانس ساختمان ستادی این شرکت برگزار شد، نظام پیشنهادها و پژوهش را از دغدغه‌های خود عنوان کرد و گفت: با علاقه و اشتیاق و اعتقاد کامل از این حوزه‌ها حمایت می‌کنم.

وی با اشاره به نقش موثر دبیران کارگروه‌های نظام پیشنهادها برای موفقیت این نظام، اظهار داشت: پیشنهادهای کاربردی می‌توانند بسیاری از مشکلات و گره‌‎های مجموعه را حل کنند و فعال بودن دبیران کارگروه‌ها موجب می‌شود سایر همکاران با انگیزه بالاتری در نظام پیشنهادها مشارکت کنند.

وی تصریح کرد: اعتقاد کامل دارم که اگر همکاران با ارایه پیشنهادهای کاربردی در فعالیت‌های سازمان گره‌گشا باشند، گرهی از گره‌های زندگی شخصی آنان نیز باز خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آبفای منطقه یک شهر تهران با بیان آنکه نهادینه‌سازی نظام پیشنهادها، این شرکت را یک گام بلند به پیش خواهد برد، افزود: همه مشترکان و همکاران به نوعی از این شرکت خدمت می‌گیرند و اگر همه در جایگاه خودمان درست کار کنیم، تمام کارها سامان خواهد گرفت.

وی نقطه قوت و برجسته شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران را مشترکان این شرکت خواند و افزود: 25 تا 27 درصد گردش مالی شرکت آبفای استان تهران به منطقه یک شهر تهران اختصاص دارد و اگر در فرآیندهای مربوط به خدمات مشترکان تحرکی ایجاد شود، زمینه‌های ارتقا و پیشرفت شرکت نیز بیش از گذشته فراهم خواهد شد.

وی تصریح کرد: در زمینه خدمات مشترکان کارهای زیادی می‌توان انجام داد که نقش نظام پیشنهادها و پیشنهادهای کاربردی در این حوزه بسیار تعیین کننده است.

یزدی‌یان با تاکید دوباره بر حمایت کامل از نظام پیشنهادها، گفت: اگرچه حمایت‌های انگیزشی از مشارکت‌کنندگان در این نظام ضروری است اما برکت‌های معنوی این کار بسیار بیشتر از آثار مادی و انگیزشی است.

در این نشست، گزارشی از وضعیت نظام پیشنهادهای شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران در نیمه نخست امسال ارایه و از واحدهای فناوری اطلاعات و ارتباطات و نظارت بر امور مشترکان به عنوان واحدهای فعال تجلیل شد.

۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۲۲

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.