اخبار

با اجرای 900 متر لوله گذاری

شهرک مسکونی لویزان به شبکه آب رسانی تهران پیوست

شهرک مسکونی لویزان به شبکه آب رسانی تهران پیوست
عملیات اجرایی آب رسانی به شهرک مسکونی لویزان با اجرای 900 متر لوله گذاری پایان یافت و این شهرک به شبکه آب رسانی تهران اضافه شد.

عباس کیانوش رئیس قسمت فنی ناحیه یک آبفای منطقه یک درباره این پروژه گفت: آب رسانی به این شهرک پس از اتمام مراحل لوله گذاری در بیرون و داخل شهرک، با انجام  عملیات سه راه گیری از خط لوله 150 میلی متری بزرگراه بابایی و همچنین نصب دو دستگاه شیر آتش نشانی 80 میلی متری و یک دستگاه شیرکمر خط 80 میلی متری به مراحل پایانی خود رسیده است.

او افزود: با اجرای این عملیات 700 خانوار، دو مدرسه دخترانه و پسرانه، دو سالن آسایشگاه سربازان، یک مسجد و یک کتابخانه از آب شرب بهداشتی بهره مند شده است.

کیانوش در ادامه اظهار داشت: شهرک مسکونی – نظامی لویزان یکی از شهرک های تحت پوشش ارتش جمهوری اسلامی ایران است و در جنوب بزرگراه شهید بابایی قرار دارد.

رئیس قسمت فنی ناحیه یک آبفای منطقه یک در پایان با اشاره به محدودیت های ترافیکی بزرگراه شهید بابایی تصریح کرد: خوشبختانه با تعامل های خوب صورت گرفته با پلیس راهور و راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ مجوز انجام عملیات حفاری در کمترین زمان ممکن صادر شد و فرایند انجام کار نیز در مدت زمان پیش بینی شده به اتمام رسید.

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید