اخبار

در محدوده زیرپوشش آبفای منطقه یک شهر تهران

شمار انشعاب‌های شبکه فاضلاب از مرز 80 هزار فقره گذشت

شمار انشعاب‌های شبکه فاضلاب از مرز 80 هزار فقره گذشت

شمار انشعاب‌های شبکه فاضلاب در محدوده زیرپوشش شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از مرز 80 هزار فقره انشعاب فراتر رفت.

براساس اعلام معاونت درآمد و امور مشترکین شرکت آبفای منطقه یک شهر تهران، تا پایان فروردین‌ماه امسال 80 هزار و 101 فقره انشعاب جمع‌آوری بهداشتی فاضلاب به مشترکان این شرکت واگذار شده است.

این میزان انشعاب به بخش‌های خانگی، تجاری، تجاری مسکونی، عمومی و دولتی، صنعتی، آزاد و بنایی، آموزشی و اماکن مذهبی و سایر بخش‌ها واگذار شده است.

بیشترین میزان واگذاری انشعاب شبکه فاضلاب با 68 هزار و 93 فقره به بخش خانگی و کمترین میزان با 11 فقره به بخش آزاد و بنایی اختصاص دارد.

همچنین محدوده زیرپوشش ناحیه یک (دیباجی) شرکت آبفای منطقه یک شهر تهران با 32 هزار و 901 فقره، بیشترین میزان واگذاری انشعاب شبکه فاضلاب را در میان نواحی سه‌گانه این شرکت به خود اختصاص داده است.

در محدوده زیرپوشش ناحیه سه (شهرک غرب) این شرکت نیز تاکنون 24 هزار و 747 فقره و در محدوده زیرپوشش ناحیه دو (نیاوران) تاکنون 22 هزار و 453 فقره انشعاب شبکه فاضلاب واگذار شده است.

حدود 1.5 میلیون نفر از مجموع جمعیت شهر تهران در محدوده زیرپوشش شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران ساکن هستند.

تامین و توزیع آب سالم و بهداشتی مشترکان، بهره‌برداری از تاسیسات آب شهری، اصلاح و توسعه شبکه توزیع، واگذاری انشعاب آب و فاضلاب، ارایه خدمات پس از واگذاری انشعاب به مشترکان و عملیات مربوط به جمع‌آوری و دفع بهداشتی فاضلاب از جمله ماموریت‌ها و خدمات مهمی است که شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران به جمعیت ساکن در این منطقه ارایه می‌کند.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۰۳

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.