اخبار

سرپرست معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی آبفای منطقه یک معرفی شد

سرپرست معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی آبفای منطقه یک معرفی شد
طی حکمی از سوی ابراهیم یزدیان مدیرعامل آبفای منطقه یک محمد محمدی به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی منصوب شد.

 

در بخشی از این حکم آمده است:  با عنایت به مراتب تعهد، شایستگی، تخصص و تجارب مفید جنابعالی و به استناد بند 7 ماده 22  اساسنامه شرکت به موجب این ابلاغ بعنوان "سرپرست معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی" شرکت منصوب می شوید.

امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی ضمن برنامه ریزی و درایت توآم با بهره گیری مؤثر از امکانات، نیروهای متعهد، کارآمد و متخصص در تحقق اهداف و برنامه های شرکت به ویژه با اتکا به شرح وظایف ذیل برای خدمت رسانی مناسب موفق و مؤید باشید.

روز گذشته در جریان آیین معرفی سرپرست جدید معاونت برنامه ریزی و نیروی انسانی با اهداء لوح از خدمات و تلاش های مهدی اعلمی قدردانی و تشکر و وی از سوی مدیرعامل آبفای منطقه یک به سمت مشاور مدیرعامل در امور اجرایی منصوب شد.

همچنین در حکم انتصاب سرپرست جدید معاونت برنامه ریزی و نیروی انسانی مهم ترین اهداف و وظایف این معاونت از سوی مدیرعامل آبفای منطقه یک به شرح زیر به وی ابلاغ شده است:

1.     ارایه طرح های بهبود مدیریت، بررسی و شناخت قابلیت های شرکت، ارتباطات سازمانی، تسهیل و منطقی کردن کارها، بهبود گردش کار، حصول اطمینان از آگاهی کارکنان نسبت به شرح وظایف مصوب و ارایه طرح هایی که بتواند در اثربخشی و کارایی سیستم موثر باشد.

2.     بررسی کلیه ظرفیت های مالی، امکانات اجرایی، منابع انسانی شرکت به منظور اولویت بندی های لازم در بازنگری برنامه های استراتژیک شرکت.

3.     برنامه ریزی به منظور برقراری کانال های ارتباطی موثر برای آگاهی همکاران از ارکان جهت ساز (چشم انداز، ماموریت و ارزش های سازمانی)، استراتژی، خط مشی ها، برنامه های بلندمدت و میان مدت با هماهنگی سایر بخش های شرکت.

4.     نظارت برتهیه اطلاعات و تجزیه و تحلیل آن و تبدیل آن به دانش، شناسایی فرآیندهای انجام گردش کارها و روشهای مورد عمل واحدهای فن آوری اطلاعات و ارتباطات، بهره وری منابع انسانی، مدیریت آمار، برنامه و بودجه و تدوین فرآیندهای پژوهش و بهبود بهره وری سایر بخش ها.

5.     نظارت بر عملکرد حوزه های مختلف شرکت و تطبیق آن با بودجه سالیانه و ارایه گزارشات به صورت ماهیانه.

6.     نظارت بر برنامه ریزی عملیاتی، تهیه بودجه سالیانه، دوین شاخص ها و معیارهای تدوین برنامه و بررسی های تطبیقی.

7.     برنامه ریزی توسعه منابع انسانی، تحلیل وضعیت موجود و تعیین نیازمندی های و بهبود ترکیب منابع انسانی و تدوین و نظارت بر اجرای نظام ارزشیابی کارکنان واحدها.

8.     ارایه راهکارهای جدید تشکیلاتی به منظور افزایش کارایی و اثربخشی سازمانی (حذف واحدهای موازی و غیرضروری و برونسپاری فعالیت ها، کاهش سطوح تشکیلات و غیره).

9.     نظارت و همکاری در خصوص تشکیل کارگروه های عملیاتی در حوزه های مختلف شرکت.

10.   استقرار و مراقبت از سیستم موثر مدیریت کیفیت در شرکت.

۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۵۳

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.