اخبار

با حضور معاون منابع انسانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور

آیین تودیع قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران برگزار شد

آیین تودیع قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران برگزار شد
آیین تودیع مهندس "امیر اصغرزاده" قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران برگزار شد.

در این آیین، معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان آنکه فعالیت در حوزه صنعت آب و فاضلاب ارزشمند و مایه افتخار است، اظهار داشت: فعالیت در این حوزه به‌ویژه در تهران که دستکم یک چهارم شاخص‌های کلان صنعت آب و فاضلاب کشور ازجمله تولید و فروش آب را به خود اختصاص داده، سنگین‌تر و موجب افتخار بیشتری است.

مهندس "رضا گیاهی" ابعاد فعالیت در حوزه صنعت آب و فاضلاب تهران را بسیار بالا خواند و افزود: افراد بسیاری از گذشته تاکنون برای موفقیت این صنعت تلاش کرده‌اند و ما موظفیم به تصمیم‌های مدیران این صنعت در هر رده‌ای که مشغول فعالیت هستیم، احترام قائل شویم.

وی با قدردانی از تلاش‌های قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران در مدت تصدی این مسئولیت، تصریح کرد: ایشان در گذشته نیز توانایی‌های فنی و مهندسی خود را در اجرای طرح‌های بزرگی نظیر آبرسانی از سد ماملو و طرح آبرسانی رینگ تهران موسوم به طرح قمر بنی هاشم به اثبات رسانده است.

به گفته وی، تامین آب تهران به صورت ثقلی از سد ماملو ازجمله کارهای بزرگی است که مهندس اصغرزاده در آن نقش موثری ایفا کرده است و اجرای مهندسی مجدد در این طرح نشان از حرفه‌ای‌گری و شجاعت ایشان دارد.

وی با آرزوی موفقیت‌های بیشتر برای مهندس اصغرزاده در خدمت به صنعت آب و فاضلاب، افزود: حضور ایشان در شرکت تامین و تصفیه آب و فاضلاب تهران، به تشکیل گروه مدیریتی و اجرایی حرفه‌ای‌تر در این شرکت کمک خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران نیز در این آیین با بیان آنکه فعالیت بیش از هفت ماهه مهندس اصغرزاده به عنوان قائم‌مقام، منشا آثار مفید فراوانی برای این شرکت بوده است، گفت: با وجود حضور کوتاه‌مدت مهندس اصغرزاده در منطقه یک، همه همکاران شرکت به توانایی‌های فنی و تخصصی ایشان اذعان دارند.

دکتر "احمد سلامت" بضاعت‌های فنی و مهندسی و ویژگی‌های حرفه‌ای و اخلاقی مهندس اصغرزاده را سرمایه‌ای گران‌قیمت برای صنعت آب و فاضلاب خواند و افزود: بنده شخصا و قلبا به جدایی ایشان از آبفای منطقه یک راضی نبودم اما خواست صنعت و ذی‌نفعان آن در اولویت است و حوزه‌های موثرتر صنعت باید از توان ایشان بهره‌مند شود.

قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران نیز با بیان آنکه فرصت هفت ماهه حضور در این شرکت، از تجربه‌های شیرین فعالیت کاری‌اش بوده است، گفت: در این مدت، با همراهی همکاران دوره خوبی را پشت سر گذاشتم و امیدوارم انجام وظیفه‌ام برای مجموعه شرکت و صنعت مفید بوده باشد.
در پایان این آیین که با حضور شماری از معاونان و مدیران ستادی و نواحی سه‌‎گانه شرکت آبفای منطقه یک شهر تهران ترتیب یافت، از تلاش‌های مهندس اصغرزاده با اهدای لوح قدردانی شد.
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید