اخبار

برگزیدگان نظام پیشنهادها و مدیریت دانش آبفای منطقه یک معرفی شدند

برگزیدگان نظام پیشنهادها و مدیریت دانش آبفای منطقه یک معرفی شدند
مراسم تقدیر از برگزیدگان نظام پیشنهادها و مدیریت دانش آبفای منطقه یک در سال 96 با حضور مسئولان معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی برگزار شد.

در این مراسم نفراتی که بیشترین مشارکت را در حوزه نظام پیشنهادها و مدیریت دانش داشته اند و بهترین و به صرفه ترین پیشنهادها را ارائه داده بودند، جوایز خود را از دست مسئولان دریافت کردند.

بر مبنای ارزیابی صورت گرفته پیمان مددی، امیر پویا صراف، مهرداد فلاح پور ،نبی الله غلامی، نرگس مظفری، ستاره عزیزیان، محمد هادی کریمی، مرضیه خادمی، اسلام ستار زاده، مهدی مظلو م زاده و داوود شعبانی نفرات برتر مدیریت دانش و سپهر تدینی اهراب، حمید رضا پاراد، علی مکتبی، علی سرخابی، لیلا حاج نصر الله، سونیا کاوه، محسن مرادی، احمد خانعلی زاده، مریم تواضعی، روح الله خدا کرم، مسعود محمودی و فریبا لاری برترین های نظام پیشنهادها در سال گذشته بودند.

این مراسم با حضور مهدی اعلمی سرپرست معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی، پریسا منوچهری معاون مهندسی و توسعه و شماری از مسئولان برگزار شد. 

نظام پیشنهادها و مدیریت دانش پلی به  سوی تعالی سازمانی است که بر پایه مشارکت فعال کارکنان در تصمیم گیری ها و استفاده از ظرفیت های خلاقانه آنها بنا شده است. 

۲۳ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید