اخبار

با حضور وزیر نیرو

سومین نمایشگاه توانمندی های بهره برداری در صنعت آب و فاضلاب گشایش یافت

سومین نمایشگاه توانمندی های بهره برداری در صنعت آب و فاضلاب گشایش یافت
سومین جشنواره و نمایشگاه توانمندی های بهره برداری در صنعت آب و فاضلاب روز گذشته با حضور وزیر نیرو گشایش یافت.

آبفای منطقه یک با سامانه هوشمند نظارت بر شبکه های فاضلاب به عنوان یکی از بخش های اصلی غرفه شرکت آب و فاضلاب استان تهران در این جشنواره حضور دارد.

دکتر احمد سلامت مدیرعامل آبفای منطقه یک در آیین آغاز به کار این جشنواره و نمایشگاه ویژگی های خاص سامانه هوشمند نظارت بر شبکه های فاضلاب را برای بازدید کنندگان تشریح کرد و با اشاره به پیشرو بودن آبفای منطقه یک در این زمینه، گسترش استفاده از سامانه های هوشمند چه در بخش آب و چه در بخش فاضلاب را حرکتی مثبت و ضروری برای صنعت آب و فاضلاب خواند.

مدیرعامل و معاون نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران و شماری از مسئولان کشوری و استانی از دستاوردهای آبفای منطقه یک در این نمایشگاه بازدید کردند.

مدیریت شرایط اضطراری تامین آب، مدیریت تقاضا و مصرف آب، کیفیت آب و فاضلاب، ارتقای کیفی و کمی تاسیسات آب و فاضلاب، سرمایه‌گذاری و مدیریت دارایی‌های فیزیکی محورهایی است که در این جشنواره به آن توجه شده است.

 نمایشگاه توانمندی های بهره برداری با حضور ۱۱۰ شرکت تولیدی، اجرایی، دانش‌بنیان و شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه همچنین نمایندگانی از کشورهای انگلستان، ترکیه، اسپانیا، آلمان، فرانسه، ایتالیا و سوئد حضور دارند و علاوه بر آن ۷۶۷ اثر اختراع و نوآوری در حوزه‌های مرتبط با توانمندی‌ بهره‌برداری و نگهداری در صنعت آب و فاضلاب کشور در معرض دید عموم قرار داده شده است.

این نمایشگاه طی روزهای 15 تا 19 اردیبهشت ماه با رویکرد «ارتقاء تاب آوری » در مجتمع نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۳۲

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید