اخبار

شیرخط 250 میلی متری خیابان ولنجک تعویض شد

شیرخط 250 میلی متری خیابان ولنجک تعویض شد
یک دستگاه شیرخط فرسوده 250 میلی متری با همکاری نیروهای عملیاتی نواحی 2 و 3 آبفای منطقه یک تعویض شد.

ابوالفضل عسگری مدیر بهره برداری ناحیه 3 آبفای منطقه یک نوسازی شیرآلات و ارتقاء خدمات آب رسانی به مشترکان را عمده ترین هدف انجام این عملیات عنوان کرد و با اشاره به موقعیت جغرافیایی حساس ژئوپولتیکی و سیاسی محل قرار گیری این شیرخط گفت: ما به علت قرار گیری این شیرخط در یک موقعیت حساس مکانی و همچنین وسعت زیاد محدوده قطع آب، تمامی اطلاع رسانی های لازم را از قبل انجام دادیم و تا این عملیات با برنامه ریزی دقیق در زمان تعیین شده به اتمام برسد.

عسگری ادامه داد: با توجه به حساسیت های موجود و زمان کم تعیین شده برای اتمام کار، با همکاری سرکلانتر منطقه یک تهران شب قبل از اجرای عملیات حفاری محل انجام و در شب گذشته نیز این شیرخط با موفقیت تعویض شد.

مدیر امور بهره برداری ناحیه 3 آبفای منطقه یک درباره دلایل انجام این عملیات اظهار داشت: این شیرخط پیش از این سه بار حفاری و تعمیر و محور آن دچار خوردگی شده بود ما تصمیم به تعویض شیرخط گرفتیم. 

عسگری در پایان از همکاری نیروهای امدادی ناحیه 2 نیز قدردانی و تشکر کرد و گفت: با توجه به موقعیت توپوگرافیک و شیب منطقه عملیات هواگیری خطوط پس از انجام عملیات با همکاری 6 دستگاه خودروی امدادی ناحیه2 و 3 انجام انجام شد تا فشار آب در شبکه به شرایط پایدار برسد.     

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید