اخبار

خطوط آب رسانی داخل نمایشگاه بین المللی جا به جا شد

خطوط آب رسانی داخل نمایشگاه بین المللی جا به جا شد
خطوط لوله آب رسانی داخل نمایشگاه بین المللی تهران با اتصال دو خط لوله 500 میلی متری به بیرون از این نمایشگاه انتقال یافت.

با توجه به زمان بر بودن انجام اتصال خط لوله 500 میلی متری و از مدار خارج کردن خطوط لوله  داخلی نمایشگاه بین المللی تهران که قرار بود توسط امور اجرایی آبفای استان تهران انجام شود، ابتدا با استفاده از این دستگاه ها که برای سه راه گیری از خطوط لوله کاربرد دارند با انشعاب گیری از خیابان مقدس اردبیلی آب شرب پایدار در منطقه تامین شد و پس از آن عملیات اتصال بدون قطع آب شرب شهروندان به اتمام رسید.

عسکری ادامه داد: در جریان این عملیات پس از دریافت مجوزهای لازم از مراجع ذی صلاح با استفاده از دو دستگاه انشعاب گیر 500 به 300 و 600 به 300 میلی متری خطوط لوله نمایشگاه بین المللی به بیرون نمایشگاه انتقال یافت و خط لوله آب رسانی مخزن 20 جایگزین خط پمپاژ مخزن 22 به 24 شد.

به گفته مدیر امور بهره برداری ناحیه 3 آبفای منطقه یک عمق زیاد خط لوله پیشین، جلوگیری از برداشت غیرمجاز و رسیدگی سریع تر به حوادث از جمله عواملی بود که موجب شد پس از برگزاری جلسات متعدد با مدیران اجرایی و آب رسانی تهران بزرگ و با توجه به اینکه حدود 4000 اشتراک روی یکی از خطوط لوله بود به پیشنهاد آبفای منطقه یک اتصال دو خط 500 و 600 میلی متری در خیابان مقدس اردبیلی در دستور کار مسئولان قرار گرفت.

عسکری در پایان به وجود خطوط لوله آب رسانی صدا و سیما در جریان انجام این عملیات و تمهیدات اندیشده شده برای قطع نشدن آب ورودی به سازمان اشاره کرد و اظهار داشت: صدا و سیما یکی از مراکز مهمی بود که در جریان اجرای این عملیات احتمال قطع آب وجود داشت که خوشبخاته با جابجایی کنتور 4 اینچی این سازمان از قطع آب احتمالی جلوگیری شد.

۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۴۰

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید