اخبار

انفصال 59 نقطه شبکه جمع آوری فاضلاب آبفای منطقه یک برطرف شد

انفصال 59 نقطه شبکه جمع آوری فاضلاب آبفای منطقه یک  برطرف شد
معاون مهندسی وتوسعه آبفای منطقه یک از رفع انفصال شبکه فاضلاب در 59 نقطه از بهمن ماه سال گذشته تاکنون خبر داد.

مهدی اعلمی با اعلام این خبر گفت: از زمان واگذاری مراحل نصب و اتصال انشعاب فاضلاب به شرکت های آب و فاضلاب شهری با هدف سرعت بخشی و گسترش خدمات جمع آوری و دفع فاضلاب مشترکان در محدوده های بهره برداری شده نقاط انفصال شبکه فاضلاب تا قطر 250 میلی متر نیز از سوی این شرکت ها رفع می شود.

وی افزود: از بهمن ماه سال گذشته که رسیدگی کامل به مسائل شبکه فاضلاب در اختیار همکاران ما قرار گرفته است تا پایان سال گذشته 34 نقطه انفصال شبکه رفع شد که با این عملیات 4100 انشعاب به شبکه سراسری فاضلاب متصل شده است.

وی درباره فعالیت هایی که در این زمینه در سال 96 صورت گرفته است اظهار داشت: امسال نیز تاکنون انفصال شبکه فاضلاب در 25 نقطه برطرف شده و با انجام این عملیات 3300 انشعاب به شبکه فاضلاب اتصال یافته است.

به گفته معاون مهندسی و توسعه آبفای منطقه یک برای رفع انفصال در شبکه فاضلاب در مجموع 3200 متر لوله گذاری انجام شده است تا مشکل نقاطی که گرفتگی داشته است و یا اتصال کاملی به شبکه های اصلی نداشته است برطرف شود. 

اعلمی همچنین پیامی برای مشترکان شرکت آب و فاضلاب داشت و به این نکته اشاره کرد که نصب انشعاب فاضلاب تنها در مناطقی که شرکت فاضلاب تهران نسبت به اجرای شبکه فاضلاب اقدام کرده و شبکه را تحویل حوزه بهره برداری آبفای منطقه یک داده است، امکان پذیر است.

معاون مهندسی و توسعه آبفای منطقه یک در پایان از مشترکان درخواست کرد به هیچ عنوان برای اتصال به شبکه فاضلاب به صورت مستقیم اقدام نکنند و این فرایند را تنها از طریق مجاری قانونی و مراجعه به ناحیه آب و فاضلاب خود پیگیری کنند.    
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۳۱

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید