اخبار

زنگ آموزش آب در دبستان پسرانه سروش به صدا درآمد

زنگ آموزش آب در دبستان پسرانه سروش به صدا درآمد
صبح امروز همزمان با سراسر کشور زنگ آموزش آب توسط احمد محمودی سوره معاون نظارت بر بهره برداری آبفای منطقه یک در دبستان پسرانه سروش نواخته شد.

 

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، این برنامه همزمان با سایر نقاط کشور با عنوان جشن ملی « الف مثل آب» با حضور بیش از 1300 نفر از دانش آموزان پایه های اول تا ششم این دبستان برگزار شد.

معاون نظارت بر بهره برداری آبفای منطقه یک در این برنامه با تشریح کمبود منابع آب شیرین در سطح جهان و اشاره به کمبود منابع آبی کشور ایران خطاب به دانش آموزان گفت:  کشور ایران در یک منطقه خشک و کم آب قرار دارد و توجه به مصرف بهینه آب یکی از مهم ترین وظایف فرزندان این سرزمین است.

محمودی سوره در ادامه چرخه تولید آب، روش های انتقال و تصفیه آب و همچنین زحماتی که شرکت آب و فاضلاب برای رسیدن آب شرب سالم و بهداشتی به درب منزل مشترکان انجام می دهد را برای دانش آموزان تشریح کرد و در پایان صحبت های خود نیز شماری از روش های صرفه جویی در مصرف آب در منازل را به دانش آموزان آموزش داد.

این برنامه با نواخته شدن زنگ آموزش آب توسط معاون نظارت بر بهره برداری آبفای منطقه یک و برگزاری مسابقه صرفه جویی پایان یافت.

دبستان پسرانه سروش در محدوده ناحیه 3 آبفای منطقه یک قرار دارد و نزدیک به 1350 دانش آموز در آن مشغول به تحصیل هستند. 

۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۳:۵۴

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید