اخبار

در نشست مشترک مطرح شد/ گسترش همکاری های آبفای منطقه یک با نیروی انتظامی

در نشست مشترک مطرح شد/ گسترش همکاری های آبفای منطقه یک با نیروی انتظامی
نشست مشترک مسئولان آبفای منطقه یک با مسئولان انتظامی، امنیتی و حفاظتی با هدف گسترش همکاری های دوجانبه برگزار شد.

رحیم آهنگری مدیر دفتر حراست و امور محرمانه آبفای منطقه یک با اشاره به اهمیت تعامل و هم اندیشی مشترک با مسئولان انتظامی گفت: در این نشست مشترک روسای کلانتری مناطق یک و 2 و کلانتری قلهک  در کنار روسای پلیس امنیت، مبارزه با مواد مخدر، حفاظت اطلاعات و بازرسی و شماری از معاونان، مدیران نواحی سه گانه و مسئولان بهره برداری درباره همکاری های مشترک بحث و تبادل نظر کردند. 

آهنگری دامنه ارتباط و  تعامل شرکت آب و فاضلاب با نهادهای انتظامی را بسیار گسترده خواند و اضافه کرد: ما در زمینه های مختلفی با نهادهای انتظامی ارتباط داریم و در این نشست درباره گسترش همکاری ها در ابعادی همچون حفاظت از تاسیسات و منابع آبی، رسیدگی به انشعاب های غیر مجاز، برخورد با متخلفان و سارقان تجهیزات آب و فاضلاب با مسئولان انتظامی توافقات خوبی صورت گرفت. 

مدیر دفتر حراست و امور محرمانه آبفای منطقه یک همکاری پلیس 110 درباره تنظیم صورت جلسه شناسایی و کشف انشعاب های غیرمجاز را از دیگر دستاوردهای این نشست عنوان کرد. 

در این نشست همچنین روسای کلانتری ها این مطلب را اعلام کردند که حفاظت از منابع آب و شبکه آب رسانی و پیش گیری از انجام اقدامات بیوتروریستی در این حوزه در حیطه فعالیت نیروی انتظامی از حساسیت و ضریب امنیتی بالایی برخوردار است و این حساسیت و حفاظت از شبکه آب رسانی در گشت های شبانه این نیروها مورد توجه ویژه است.

 

این نشست با موافقت مدیرعامل محترم شرکت و  پیگیری دفتر حراست و امور محرمانه آبفای منطقه یک در طول چند سال گذشته به صورت مداوم  برگزار شده است و به زودی نشستی مشترک نیز با مسئولان پلیس راهور و راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ برگزار خواهد شد.

۱۸ اَمرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۱

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید