اخبار

در نشست مشترک صورت پذیرفت / تفاهم آبفای منطقه یک و دانشگاه علم و صنعت برای گسترش همکاری های علمی

در نشست مشترک صورت پذیرفت / تفاهم آبفای منطقه یک و دانشگاه علم و صنعت برای گسترش همکاری های علمی
شماری از مسئولان آبفای منطقه یک و استادان دانشگاه علم و صنعت با برگزاری نشستی راهکاری گسترش همکاری های فی مابین را بررسی کردند.

پریسا منوچهری معاون برنامه ریزی و نیروی انسانی آبفای منطقه یک در حاشیه این نشست، گسترش همکاری صنعت آب و فاضلاب و نهادهای دانشگاهی را سازنده و ضروری خواند و گفت: آبفای منطقه یک از جمله حساس ترین و استراتژیک ترین مناطق نه تنها در شهر تهران بلکه در کل کشور است؛ و استفاده از جدیدترین دستاوردهای مراجع دانشگاهی برای این صنعت ضرورتی انکار ناپذیر است.

منوچهری در ادامه افزود: امیدوارم با همکاری نهادهای دانشگاه و به خصوص دانشگاه علم و صنعت امکان انجام پژوهش های جدید افزایش توانمندی شرکت در حوزه های مختلف فراهم شود.

بر مبنای توافق های حاصل شده در این نشست به زودی تفاهم نامه ای میان شرکت آب و فاضلاب منطقه یک و دانشگاه علم و صنعت در زمینه رفع نیازهای پژوهشی و پیشبرد اهداف فنی، مهندسی، بهره برداری، علمی و زیست محیطی منعقد خواهد شد.

همچنین بازدید مسئولان و کارشناس آبفای منطقه یک از پژوهشکده اندازه گیری جریان این دانشگاه از دیگر مواردی بود که دو طرف درباره آن موافق کردند.

 

در این نشست مشترک شماری از مسئولان آبفای منطقه یک از جمله معاون نظارت بر بهره برداری و نماینده معاونت مهندسی و توسعه و شماری از اساتید و مسئولان دانشکده های آب و محیط زیست، کامپیوتر، برق، مخابرات و صنایع دانشگاه علم و صنعت حضور داشتند.   

۹ اَمرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۳

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید