اخبار

حضور آبفای منطقه یک در آیین رونمایی از دستاوردهای مدیریت بحران پایتخت

حضور آبفای منطقه یک در آیین رونمایی از دستاوردهای مدیریت بحران پایتخت

 

دفتر مدیریت بحران آبفای منطقه یک با ارائه طرح های شاخص خود در مراسم رونمایی از دستاوردهای مدیریت بحران پایتخت حضور یافت.

رضا خودچیانی، مدیر دفتر مدیریت بحران آبفای منطقه یک با اعلام این خبر گفت: در این مراسم روز گذشته از 12 طرح و دستاورد مدیریت بحران شهر تهران رونمایی شد و آبفای منطقه یک نیز شاخص ترین فعالیت های خود در این حوزه از جمله طراحی، ساخت و راه اندازی نخستین مخزن و سامانه آب رسانی اضطراری کشور را ارائه کرد.

خودچیانی افزود: در این مراسم جمعی از مسئولان شهری و استانی از جمله شهردار تهران، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، رئیس شورای شهر تهران و رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس حضور داشتند و از غرفه آبفای منطقه یک و فعالیت صورت گرفته در زمینه حوزه مدیریت بحران بازدید کردند.

مدیر دفتر مدیریت بحران آبفای منطقه یک همچنین به رونمایی از 12 طرح مدیریت بحران پایتخت نیز اشاره کرد و افزود: در مراسم رونمایی از طرح‌ها و دستاوردهای سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، از سند کاهش خطر پذیری محلات شهر تهران، سند مخاطرات مدارس، تدقیق نقشه گسل‌ها و نقشه‌های گسلی شهر تهران، سامانه هشدار سریع زلزله، طراحی شبکه راه‌های اضطراری، طرح جامع آموزش همگانی، برنامه فعال سازی مرکز فرماندهی مدیریت بحران، برنامه مدیریت بحران ساختمان‌های شهر تهران، خودروی فرماندهی مدیریت بحران، سامانه جامع مدیریت بحران، سامانه پایش تاب آوری شهر تهران و تدوین ساختار سازمان و شورای هماهنگی مدیریت بحران رونمایی شد.

خاطر نشان می شود طرح مخزن و سامانه آب رسانی آبفای منطقه یک در این مراسم مورد توجه مسئولان شهری و استانی و همچنین رسانه های حاضر قرار گرفت.

این مراسم ابتدای این هفته در مرکز فرماندهی و ستاد مدیریت بحران شهر تهران برگزار شد. 

۲۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۲

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید