اخبار

فرم های حوزه معاونت مهندسی و توسعه آبفای استان تهران یکسان سازی شد

فرم های حوزه معاونت مهندسی و توسعه آبفای استان تهران یکسان سازی شد

 

فاز اول اجرای طرح یکسان سازی فرم ها، روش اجرایی و دستورالعمل های حوزه معاونت مهندسی و توسعه آبفای استان تهران با یکسان سازی فرم های این حوزه به پایان رسید. 

لیلی نجاتی، مدیر دفتر پژوهش و بهبود بهره وی آبفای منطقه یک با اعلام این خبر گفت: بر اساس برنامه ریزی آبفای استان تهران، یکسان سازی فرم های هر کدام از معاونت ها و قسمت های مختلف به یکی از شرکت ها واگذار شده است که آبفای منطقه یک مسئولیت این امر در حوزه معاونت مهندسی و توسعه را عهده دار شده است و در اولین گام فرم های این حوزه پس از تشکیل جلسات کمیته ای با همین نام به صورت کامل بررسی و پالایش شد.

نجاتی افزود: اجرای این طرح سال گذشته با حضور مدیران فنی شرکت های زیر مجموعه، معاون برنامه ریزی و نیروی انسانی آبفای منطقه یک بعنوان رئیس و مدیر دفتر پژوهش و بهبود بهره وری به عنوان دبیر کمیته کلید خورد و در انتهای سال فرم های اصلاح شده در اختیار شرکت آب و فاضلاب استان تهران قرار گرفت. 

او در ادامه فعالیت های صورت گرفته برای تحقق این امر را برشمرد و گفت: ما برای اجرای بهینه و موثر این طرح در بازه زمانی آذر تا اسفند ماه سال گذشته 14 جلسه با حضور مدیران فنی شرکت های زیر مجموعه واقماری برگزار کردیم و از میان 64 فرم رسیده از شرکت های مختلف در نهایت 36فرم مورد تایید و تصویب کمیته قرار گرفت و این فرم ها پس از کد گذاری آبفای استان تهران در اختیار شرکت های زیر مجموعه واقماری قرار می گیرد.

مدیر دفتر پژوهش و بهبود بهره وری آبفای منطقه یک در پایان اظهار داشت: در فاز دوم این طرح، یکسان سازی روش های اجرایی و دستورالعمل های حوزه معاونت مهندسی و توسعه آبفای استان تهران از اواخر اردیبهشت ماه سال جاری با برگزاری جلسات کمیته مورد بررسی قرار خواهد گرفت.    

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۱

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید