اخبار

آیین تودیع و معارفه مسئولان حوزه های مشترکین و فنی ومهندسی آبفای منطقه یک برگزار شد

آیین تودیع و معارفه مسئولان حوزه های مشترکین و فنی ومهندسی آبفای منطقه یک برگزار شد

آیین تودیع و معارفه سرپرست دفتر درآمد و وصول مطالبات و مجری طرح های ساختمانی آبفای منطقه یک بعد از ظهر دیروز برگزار شد.

در این آیین فرزین قاضی عسگری به عنوان سرپرست دفتر درآمد و وصول مطالبات معرفی و جایگزین بهروز یزدانی فر شد و از سوی دیگر سیده زینب یعقوبی نیز به عنوان مجری طرح های ساختمانی شرکت معرفی شد.

احمد سلامت مدیرعامل آبفای منطقه یک در این آیین ایجاد تغییرات جدید را لازمه راهبری فعالیت های مهم شرکت خواند و گفت: تغییر و تحول در هر نهاد و سازمانی به منزله تزریق خونی تازه در رگ های آن سازمان است و امیدوارم تغییرات جدید منشاء اثرات خیر برای مجموعه آبفای منطقه یک باشد.

سلامت با اشاره به فعالیت های مثبت مدیر پیشین دفتر درآمد و وصول مطالبات و همچنین ادامه فعالیت وی در حوزه معاونت برنامه ریزی و نیروی انسانی اظهار داشت: دفتر درآمد و وصول مطالبات در طول سال های گذشته در بحث بودجه و صورت های مالی عملکرد بسیار خوبی از خود به جای گذاشته است و آقای یزدانی فر نیز از این پس می توانند در دفتر آمار و برنامه و بودجه عملکرد مثبت خود را تداوم ببخشد.

وی در ادامه به ایجاد پست جدید برای تسریع در امور ساختمانی شرکت اشاره کرد و گفت: پست مجری طرح های ساختمانی شرکت با پیگیری هایی که از طریق آبفای استان تهران انجام دادیم در شرکت آبفای منطقه یک ایجاد شده است و هدف ما در وهله اول ساخت و تکمیل ساختمان ستادی در زرگنده و در مرحله بعد بهبود وضعیت سایر ساختمان های شرکت است.

فرزین قاضی عسگری پیش از این در چندین شرکت از جمله شرکت آبفای منطقه 6 مسئولیت داشته است و سیده زینب یعقوبی نیز فعالیت به عنوان مجری پروژه های سازه ای چندین استان و همچنین فعالیت در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و شرکت فاضلاب تهران را در کارنامه خود دارد. 

۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۴:۰۸

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید