اخبار

دیدارهای نوروزی مدیرعامل آبفای منطقه یک با همکاران شرکت برگزار شد

دیدارهای نوروزی مدیرعامل آبفای منطقه یک با همکاران شرکت برگزار شد

احمد سلامت مدیرعامل آبفای منطقه یک، در دو رویداد جداگانه با همکاران امداد پیش از تحویل سال نو و همچنین کارکنان شرکت پس از تحویل سال نو دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، بعد از ظهر دیروز تمامی همکاران ستادی و نواحی با حضور در محل سالن کنفرانس ساختمان ستادی با مدیرعامل شرکت دیدار کردند.

مهندس سلامت و جمعی از معاونان و مدیران در این دیدار سال 1396 را به همکاران تبریک گفتند و در سال جدید برای آنان آرزوی موفقیت و بهروزی داشتند.

همچنین در رویدادی مشابه مدیرعامل شرکت پیش از تحویل سال نو با حضور در جمع همکاران پست امداد نوبت(شیفت) سال تحویل این ایام خجسته را به آنان تبریک گفت و برای این همکاران در سال جدید آرزوی موفقیت کرد. 

سلامت در جریان دیدار  نوروزی با همکاران  پست امداد از زحمات این عزیزان قدردانی و تشکر و اظهار امیدواری کرد با تلاش شبانه روزی همکاران امداد، امر خدمات رسانی به شهروندان در سال جدید نیز همچون سال های گذشته به بهترین نحو ممکن انجام شود.

مدیرعامل آبفای منطقه یک همچنین اظهار امیداوری کرد در طول تعطیلات سال نو نیز با تلاش بی وقفه همکاران امداد شهروندان دغدغه ای در زمینه تامین آب شرب نداشته باشند.

دیدار نوروزی مدیرعامل آبفای منطقه یک با همکاران پست امداد با حضور در محل پست امداد ناحیه دو در صاحبقرانیه آغاز شد و با بازدید از پست امداد زرگنده و شهرک غرب ادامه یافت.

در این بازدید جمعی از معاونان و مدیران نیز مدیرعامل آبفای منطقه یک را همراهی می کردند.      

۱۵ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید