اخبار

انفصال خط لوله 500 میلی متری فاضلاب میدان نیاوران برطرف شد

انفصال خط لوله 500 میلی متری  فاضلاب میدان نیاوران برطرف شد

گرفتگی خط لوله انتقال فاضلاب 500 میلی متری میدان نیاوران با تلاش نیروهای بخش فنی ناحیه 2  آبفای منطقه یک رفع شد. 

علی عندلیب مدیر امور اجرایی طرح های آبفای منطقه یک، عدم اتصال این خط در برخی نقاط را علت وقوع این حادثه عنوان کرد و گفت: این خط لوله که از جمله خطوط لوله اصلی فاضلاب شمال تهران است در برخی نقاط انفصال دارد که به تازگی این انفصال باعث پس زدگی فاضلاب به داخل خیابان در شمال میدان نیاوران شد.

عندلیب افزود: پس از وقوع این حادثه با بررسی های صورت گرفته، مشخص شد که این خط لوله به مسیر پایین دست اتصال نیافته است و که این مشکل با بازگشایی مسیر منهول برطرف شد.  

مدیر امور اجرایی طرح  های آبفای منطقه یک عدم اجرای صحیح شبکه فاضلاب در گذشته را از جمله مهمترین مشکلات خطوط  لوله فاضلاب عنوان و اضافه کرد: متاسفانه برخی از خطوط لوله فاضلاب در تهران با وجود اجرای کامل شبکه در برخی  نقاط دارای منهول هایی هستند که اتصال به جایی ندارد و این مساله باعث پس زدگی فاضلاب می شود.

وی همچنین از رسیدگی به چهار مورد انفصال دیگر در شبکه های فاضلاب در برخی نقاط ناحیه دو اشاره کرده و گفت: برای رفع مشکل گرفتگی شبکه فاضلاب در این موارد که عمدتا در خط لوله 250 میلی متری خیابان پورابتهاج (دارآباد) رخ داده بود، علاوه بر انجام  185 متر لوله گذاری، 6 باب منهول جدید نیز ساخته شد. 
۳ اسفند ۱۳۹۵ ۱۶:۰۲

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید