اخبار

معاون نظارت بر بهره برداری آبفای استان تهران از پست امداد فاضلاب صاحبقرانیه بازدید کرد

معاون نظارت بر بهره برداری آبفای استان تهران از پست امداد فاضلاب صاحبقرانیه بازدید کرد

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان تهران از فعالیت های صورت گرفته در حوزه بهره برداری فاضلاب آبفای منطقه یک بازدید کرد.

عبدالحمید توکلی بینا را در این بازدید که از پست امداد صاحبقرانیه صورت گرفت، احمد رضا محمدی، مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری فاضلاب آبفای استان تهران همراهی می کرد و در جریان این بازدید، احمد محمودی سوره، معاون نظارت بر بهره برداری و تیمور علی زاده، مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری فاضلاب شهری آبفای منطقه یک، امکانات و تجهیزات این پست امداد و همچنین سامانه هوشمند بهره برداری فاضلاب را برای بازدید کنندگان ارائه کردند.

همچنین در این بازدید سیستم ثبت حوادث نرم افزار سامانه 122 به صورت برخط(آن لاین) از سوی معاون نظارت بر بهره برداری آبفای استان مورد بررسی قرار گرفت و  مسئولان حاضر در این جلسه درباره کاهش زمان رسیدگی به حوادث بحث و تبادل نظر کردند. 

 توکلی بینا سامانه هوشمند بهره برداری فاضلاب آبفای منطقه یک را به شرط داشتن توجیه اقتصادی و تکمیل کامل آن، پروژه ای فراتر از شرکت آبفای منطقه یک خواند و استفاده از این سامانه در سایر شرکت های زیر مجموعه آبفای استان تهران و همچنین سایر شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی کشور را امکان پذیر دانست.  

۲۶ دی ۱۳۹۵ ۰۹:۴۹

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید