اخبار

بودجه سال 96 شرکت آبفای منطقه یک به تصویب رسید

بودجه سال 96 شرکت آبفای منطقه یک به تصویب رسید

بودجه پیشنهادی سال 96 و صورت های مالی میان دوره ای منتهی به 31/ 06/ 1395  شرکت آبفای منطقه یک با برگزاری جلسه مجمع عمومی در ساختمان ستادی آبفای استان تهران به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، این جلسه با علیرضا نوذری پور، قائم مقام مدیرعامل و نماینده رئیس مجمع به عنوان رئیس جلسه، معاونین و مدیر دفتر مجامع و حسابرسی شرکت آبفای استان تهران،بازرس قانونی شرکت، احمد سلامت مدیرعامل، اعضاء هیئت مدیره، معاونین و جمعی از مدیران  آبفای منطقه یک برگزار شد و پس از بحث و تبادل نظر در خصوص مفاد بودجه پیشنهادی، بودجه سال 96 شرکت با موفقیت به تصویب مجمع رسید.

در این جلسه علاوه بر بررسی بودجه پیشنهادی آبفای منطقه یک، صورت های مالی میان دوره ای منتهی به 31/ 06/ 1395 شرکت نیز مورد بررسی قرار گرفت.

پریسا منوچهری معاون برنامه ریزی و نیروی انسانی آبفای منطقه یک با اعلام این مطلب که بودجه سال 96 با نگاهی به نیازها، منابع و اقدامات مورد نیاز و با تعیین 12 هدف استراتژیک تعریف شده است، گفت:  هر کدام از معاونان شرکت، با توجه به نیازهای ضروری و  در راستای نیل به اهداف استراژیک، نسبت به برآورد ریالی پروژه های خود اقدام کرده است و با رعایت ضوابط بودجه آنها را به تایید معاونان استان رسانده اند.

منوچهری اضافه کرد: از نکات دیگری که در بودجه سال آینده نمود بارزی دارد، دریافت منابع مالی بیشتر از سقف بودجه پیشنهادی سال 96 برای اجرای پروژه های عمرانی و ساختمانی است که این مهم با تلاش و رایزنی مدیرعامل محترم شرکت با حوزه ستادی آبفای استان تهران حاصل شده است.

فرایند آماده سازی و ارائه بودجه شرکت از تابستان امسال با انجام ساعت ها کار کارشناسی و با تلاش مسئولان و کارشناسان حوزه های مختلف آغاز شد و  پس از برگزاری  جلسه کارشناسی و  پیش مجمع، با برگزاری جلسه نهایی مجمع عمومی به تصویب رسید.

در جریان آماده سازی و دفاع از بودجه پیشنهادی جمع زیادی از مسئولان و همکاران از جمله، مدیرعامل محترم، معاونان برنامه ریزی و نیروی انسانی و  مالی و پشتیبانی و همکاران این دو معاونت، دفتر درآمد و وصول مطالبات و سایر معاونان، مدیران و کارشناسان  فعالیت داشتند. 

۲۲ دی ۱۳۹۵ ۱۶:۳۹

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید