اخبار

در جلسه بازنگری مدیریت سال 95/ نقشه فرایندی آبفای منطقه یک معرفی و تشریح شد

در جلسه بازنگری مدیریت سال 95/ نقشه فرایندی آبفای منطقه یک معرفی و تشریح شد

در جلسه بازنگری مدیریت سال 95 آبفای منطقه یک نقشه فرایندی جدید آبفای منطقه یک با حضور جمعی از معاونان و مدیران شرکت معرفی و تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، پریسا منوچهری معاون برنامه ریزی و نیروی انسانی در این جلسه حرکت شرکت به سمت نگاه فرایندی را از مهمترین برنامه های مسئولان ارشد سازمان و حوزه معاونت برنامه ریزی اعلام کرد و  در تشریح مزایای نقشه فرایندی جدید شرکت گفت: با استفاده از این نقشه، نگاه مجموعه از حالت سنتی و عملیاتی به سمت حالت فرایندی و مدیریتی تغییر خواهد یافت که موجب داشتن نگرش سیستمی در تصمیم گیری ها و همچنین بهبود در فرایند های کلان شرکت خواهد شد.

منوچهری با توجه به در پیش بودن ممیزی نهایی سیستم مدیریت یکپارچه  آبفای منطقه یک نقشه فرایندی جدید را تشریح کرد و درباره آن گفت: این نقشه از سه فرایند مدیریتی، عملیاتی و پشتیبانی تشکیل می شود و این فرایندها موجب حرکت شرکت به سمت تعالی و پیشرفت خواهد شد.

معاون برنامه ریزی و نیروی انسانی آبفای منطقه یک، هفته ابتدایی بهمن را زمان انجام ممیزی نهایی سیستم مدیریت یکپارچه عنوان کرد و از انجام  پایش و کنترل حوزه ها با نگاه و رویکرد فرایندی خبر داد.

جلسه بازنگری مدیریت سال 95 آبفای منطقه یک با حضور جمعی از مسئولان شرکت و مشاور حوزه بهبود مدیریت در محل سالن کنفرانس ستاد برگزار شد. 

۵ دی ۱۳۹۵ ۱۳:۵۷

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید