اخبار

در همایش ملی حقوق آب/ غرفه آبفای استان تهران با مشارکت آبفای منطقه یک برپا شد

در همایش ملی حقوق آب/ غرفه آبفای استان تهران با مشارکت آبفای منطقه یک برپا شد

غرفه آبفای استان تهران در همایش ملی حقوق آب با حضور روابط عمومی آبفای منطقه یک برپا شد.

این همایش دو روزه، 15 و 16 آذر در محل سالن اجلاس سران برگزار شد و روابط عمومی آبفای منطقه یک با برپایی غرفه در نمایشگاه جانبی این همایش حضور یافت.

پاسخگویی به سوالات بازدید کنندگان از نمایشگاه، ارائه محصولات مختلف در زمینه مصرف بهینه آب، ارائه بروشور و کتابچه های آموزشی و پخش فیلم های آموزشی در زمینه مدیریت مصرف، بخشی از فعالیت های صورت گرفته در این غرفه در روزهای برگزاری نمایشگاه بود.

در کنار دفتر روابط عمومی، دفتر مدیریت مصرف آب و کاهش آب بدون درآمد و آزمایشگاه کنترل کیفی آبفای منطقه یک نیز با حضور در غرفه و ارائه تجهیزات خود، پاسخگوی بازدید کنندگان از نمایشگاه بودند.

 در همایش دو روزه «حقوق آب؛ فرصت ها و راهکارها » که در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد، مبانی و اصول حقوق آب، حوزه آب‌های سطحی، حوزه آب‌های زیرزمینی و آب‌های مرزی و بین‌المللی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

حمیدرضا جانباز، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با حضور در این همایش از غرفه آبفای منطقه یک در این نمایشگاه بازدید کرد.

معاونت حقوقی ریاست جمهوری، شرکت مدیریت منابع آب ایران، دانشگاه تهران، شرکت آب منطقه ای سمنان، شرکت توسعه منابع آب ونیروی ایران، موسسه مطالعات حقوق انرژی دانشگاه تهران،‌ دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهید بهشتی حامیان برگزاری این همایش بودند.  
۱۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۴:۵۵

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید