اخبار

سمینار آموزشی تحکیم خانواده برای بانوان آبفای منطقه یک برگزار شد

سمینار آموزشی تحکیم خانواده برای بانوان آبفای منطقه یک برگزار شد

سمینار آموزشی آشنایی با مهارت های زندگی و تحکیم بنیان خانواده با حضور کارشناس دینی صدا و سیما برگزار شد. 

در این سمینار آموزشی سرکار خانم فروغ نیلچی زاده، مشاور پیشین سازمان ملی جوانان مفاهیم اساسی برای داشتن یک زندگی شاد و خانواده ای سالم را برای بانوان آبفای منطقه یک تبیین کرد.

این استاد دانشگاه محوریت اصلی داشتن یک زندگی سالم را کسب رضایت خدا عنوان کرد و گفت: اگر در زندگی تمام فعالیت و اهداف خود را در راستای کسب رضایت خدا تعریف کنیم، مطمئنا می توانیم شادی و رضایت قلبی را نیز در تمامی شئون زندگی خود مشاهده کنیم.

نیلچی زاده داشتن نگاه زیبایی شناختی در زندگی را از دیگر عناصر مهم رضایت مندی عنوان کرد و رفتار حضرت زینب در واقعه عاشورا  را از مولفه های مهم این نگاه زیبایی شناسانه بیان کرد.

او در پایان عشق به امامان معصوم را واسطه نزدیک شدن به خداوند عنوان کرد و خاطر نشان کرد که هر فرد برای داشتن زندگی شاد باید نقطه شروع تغییر در زندگی را در خود بیابد.

این سمینار آموزشی به همت معاونت بسیج خواهران و با حضور 20 نفر از بانوان آبفای منطقه یک در محل نمازخانه ساختمان ستادی برگزار شد.

سخنران این مراسم علاوه بر تدریس در دانشگاه و فعالیت به عنوان کارشناس دینی صدا و سیما، در تاسیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها نیز مشارکت داشته است.   

۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۳۶

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید