اخبار

عملیات آب رسانی در شهرک لاله با 1200 لوله گذاری بهبود می یابد

عملیات آب رسانی در شهرک لاله با 1200 لوله گذاری بهبود می یابد

عملیات آب رسانی شهرک لاله  با انجام 1200 متر لوله گذاری جدید بهبود می یابد. 

علی عندلیب مدیر امور اجرایی طرح های شرکت آبفای منطقه یک با اعلام این خبر گفت: این لوله گذاری براساس مطالعات جمعیت شناختی و محاسبه مصرف سرانه مصوب دفتر مطالعات و بررسی های فنی آبفای استان تهران با نگاهی به سال افق طرح (1410) و با استفاده از خطوط لوله 150، 250 و 350 میلی متری مقاوم در برابر زلزله انجام می شود و افت فشار در برخی از مناطق این دو شهرک را برطرف می کند.

علی عندلیب روزهای ابتدایی آذرماه را زمان پایان این عملیات عنوان کرد و اضافه کرد:  مسیر لوله گذاری جدید از خیابان های ازگلی، باغ سردار و میدان پرستو می گذرد و در طول مسیر 5 دستگاه فشار شکن جدید نیز نصب خواهد شد.

او در ادامه به حساسیت های انجام این عملیات اشاره کرد و اظهار داشت: به  دلیل وجود معارض های فراوان از جمله کابل های فشار قوی شرکت برق، ما پس از برگزاری جلسات متعدد با مسئولان این شرکت درباره حضور نماینده شرکت برق در زمان انجام عملیات حفاری به توافق رسیدیم تا برنامه زمان بندی عملیات بدون کمترین مشکلی به پایان برسد.

پیش از این و با هدف رفع افت فشار در شهرک محلاتی 2500 متر از شبکه این شهرک که دارای خطوط لوله فرسوده به جای مانده از زمان آب رسانی محلی بود نیز تعویض و بخشی از مشکلات آب رسانی در این شهرک مرتفع شده بود.    

۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۴۸

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید