اخبار

موتورخانه ساختمان های آبفای منطقه یک با هدف صرفه جویی در انرژی معاینه فنی شد

موتورخانه ساختمان های آبفای منطقه یک با هدف صرفه جویی در انرژی معاینه فنی شد

موتورخانه ساختمان های ستاد، نیاوران و دیباجی در آبفای منطقه یک با استفاده از  استاندارد ISO50001 معاینه فنی شد.

احمد محمودی سوره، معاون نظارت بر بهره برداری آبفای منطقه یک با اعلام این خبر گفت: معاینه فنی موتورخانه ها به صورت دوره ای انجام می شود و با انجام این معاینه، وضعیت موتورخانه ها برای انجام ممیزی فنی که بهار سال آینده انجام خواهد شد، مورد بررسی قرار گرفت.

محمودی افزود: تنظیم دقیق مشعل و بهینه سازی احتراق بر اساس الزامات استاندارد موضوع اصلی در معاینه فنی موتورخانه است و این کار با کمک دستگاه آنالیز دود و بوسیله کارشناسان آموزش دیده انجام می‌شود.

 معاون نظارت بر بهره برداری آبفای منطقه یک مهم‌ترین دستاورد این معاینه را کاهش 20 درصدی مصرف سوخت و همچنین کاهش گازهای آلاینده به ویژه مونواکسید کربن به میزان ۹۵ درصد اعلام کرد.

محمودی در  پایان اظهار داشت: معاینه فنی موتورخانه ساختمان های اداری یکی از روشهای کاهش مصرف سوخت، کاهش خطرات احتمالی نشت گاز  و همچنین افزایش طول عمر مفید و کاهش هزینه های تعمیرات است و این معاینه با هدف کاهش آلودگی هوا و ارتقای سطح سلامت، ایمنی و رفاه کارکنان انجام شده است.

معاینه فنی موتورخانه ها توسط  گروه انرژی و سیستم های هوشمند کنترل از راه دور و با حضور کارشناسان با تجربه در این زمینه انجام شد. 
۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۴۲

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید