اخبار

پیشنهاد دهندگان برتر آبفای منطقه یک معرفی و تجلیل شدند

پیشنهاد دهندگان برتر آبفای منطقه یک معرفی و تجلیل شدند

پیشنهاد دهندگان برتر آبفای منطقه یک در  مراسمی با حضور جمعی از معاونین و مدیران شرکت معرفی شدند و از آنان با اهداء هدایایی قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، پریسا منوچهری معاون برنامه ریزی و نیروی انسانی در این مراسم از تمامی همکارانی که در طول سال گذشته پیشنهادات خود را به کمیته نظام پیشنهادها ارائه داده بودند قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه میزان مشارکت همکاران در زمینه ارائه پیشنهادهای سازنده در طول سال 1394 افزایش چشمگیری داشت و ما 540 پیشنهاد در زمینه های مختلف از همکاران دریافت کردیم.

منوچهری در ادامه به معرفی نفرات برتر  پرداخت و  آقایان میلاد جعفری، علی شهریار ارجمند، داود شعبانی و سید مهدی موسوی جوایز خود را به عنوان پیشنهاد دهندگان برتر سال 94 از مسئولین دریافت کردند.

معاون برنامه ریزی و نیروی انسانی آبفای منطقه یک با اشاره به ادامه روند اهداء پاداش به مشارکت کنندگان در نظام پیشنهادها از بسته پیشنهادی جدید این معاونت برای اهداء پاداش به کسانی که دانش های خود را در نرم افزار  مدیریت دانش ثبت می کنند خبر داد و اضافه کرد: بعضی از پیشنهادهای همکاران قابلیت ثبت به عنوان دانش در نرم افزار مدیریت دانش را دارد و آن دسته از همکارانی که پیشنهادهای سازنده خود را در این  نرم افزار ثبت کنند از مزایای ثبت دانش نیز بهره مند خواهند شد.

وی ایجاد انگیزه در کارکنان و مشارکت آنان در زمینه ثبت تجربه های دانشی را یکی از پایه های اساسی پیشرفت و توسعه سازمان عنوان کرد و افزود: مشارکت کارکنان در این زمینه نه تنها ضامن بقاء بخش مهمی از سرمایه دانشی شرکت است بلکه علاوه بر آن می تواند در زمینه استفاده از راهکارهای نوین برای توسعه فعالیت ها نیز مفید باشد و به همین دلیل ما در نظر داریم از کسانی که در زمینه ثبت تجربیات دانشی خود مشارکت می کنند حمایت مادی و معنوی انجام دهیم.

ثبت پیشنهادهای کارکنان آبفای منطقه یک از طریق آدرس اینترنتی به نشانی pishnahad.nww.ir  صورت می گیرد. 

 

۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۷

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید