اخبار

2500 متر لوله گذاری جدید در شهرک شهید محلاتی انجام شد

2500 متر لوله گذاری جدید در شهرک شهید محلاتی انجام شد

شبکه آب رسانی شهرک شهید محلاتی با سه راه گیری از خط لوله 300 میلی متری و اجرای لوله گذاری جدید، بازسازی شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، غلامرضا سیف مدیریت آب و فاضلاب ناحیه دو با اشاره به قدمت شبکه آب رسانی این شهرک گفت: آب رسانی شهرک شهید محلاتی به دلیل قرار گرفتن در ارتفاعات شمال شهر تهران در گذشته توسط هیأت امناء محلی و به صورت خصوصی انجام می شد و پس از اضافه شدن این شهرک به شبکه آب شرب شهری شبکه قدیمی که به صورت غیر اصولی اجرا شده بود تحویل منطقه شد و هم اکنون این بازسازی و سه راه گیری برای اصلاح این شبکه انجام شده است.

سیف اضافه کرد: 2500 متر از شبکه آب رسانی خیابان ایثار در این شهرک با اجرای خط لوله 200 میلی متری هم اکنون در حال بازسازی است و امیدواریم بخشی از مشکلات آب رسانی در این شهرک برطرف شود.

مدیریت ناحیه نیاوران درباره شبکه پیشین نیز اظهار داشت: خطوط لوله، متعلقات  و اتاقچه شیرآلات این خطوط در این خیابان و بخشی از خیابان های اطراف با استفاده از لوله های سیمانی و در کلاس های مختلف به صورت غیر استاندارد اجرا شده بود و علاوه بر ایجاد مشکلات فراوان امکان نظارت بر این خطوط نیز از سوی ما امکان پذیر نبود. 

سیف در پایان گفت:  با  انجام عملیات سه راه گیری و  اتصال خط لوله 200 میلی متری اجرا شده به خط اصلی 300 میلی متری فرایند آب رسانی در شهرک محلاتی بهبود محسوسی خواهد یافت.    

۲۰ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۵:۳۶

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید