اخبار

آیین تودیع و معارفه جمعی از مدیران حوزه های بهره برداری و مشترکین برگزار شد

آیین تودیع و معارفه جمعی از مدیران حوزه های بهره برداری و مشترکین برگزار شد

آیین تودیع و معارفه جمعی از مدیران حوزه بهره برداری و همچنین سرپرست جدید امور مشترکین ناحیه یک در محل سالن کنفرانس ستاد برگزار شد.

بر اساس احکام جدیدی  که از سوی احمد سلامت مدیرعامل آبفای منطقه یک صادر شده است رضا خودچیانی به عنوان سرپرست دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل؛ رامبد محمدیار به عنوان مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد؛ روح الله خدا کرم به عنوان سرپرست گروه انرژی و سیستم‌های هوشمند کنترل از راه دور و مرتضی نجف به عنوان سرپرست امور مشترکین ناحیه یک معرفی شدند.

در این نشست مدیرعامل آبفای منطقه یک طی سخنانی به حساسیت‌های خاص فعالیت در منطقه یک تهران اشاره کرد و گفت: محدوده تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب منطقه یک در بحث آب رسانی به علت بافت جغرافیایی و سیاسی خاص، نه تنها در شهر تهران بلکه در کشور یکی از مهمترین و حساس ترین نقاط است. 

سلامت اضافه کرد: با وجود مشتریان و ذی نفعان ویژه و خاصی که در محدوده خدمات رسانی آبفای منطقه یک سکونت دارند، انتظارات در این منطقه بالاست و باید همه مسئولان تلاش داشته باشند تا بیشترین رضایت ذی نفعان در بحث آب‌رسانی حاصل شود.

مدیرعامل آبفای منطقه یک در پایان از زحمات حاتم تقی پور سرپرست پیشین امور مشترکین ناحیه یک و همچنین روح الله خدا کرم در زمان تصدی مسئولیت دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل قدردانی و تشکر و برای مسئولان جدید نیز  آرزوی موفقیت کرد.

خاطر نشان می شود مرتضی نجف سرپرست جدید امور مشترکین ناحیه یک پیش از این در شرکت آبفای منطقه 5 فعالیت داشته است و رضا خودچیانی سرپرست جدید دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل نیز سابقه فعالیت به عنوان معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آبفای منطقه 5 را در کارنامه خود دارد. 

۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید