اخبار

طرح بومی سازی دانش برای نخستین بار در آبفای منطقه یک اجرا شد

طرح بومی سازی دانش برای نخستین بار در آبفای منطقه یک اجرا شد

برای اولین بار در سطح آبفای منطقه یک با برگزاری کلاس آموزشی «روشهای مدیریت آب بدون درآمد با رویکرد مشترکین» طرح بومی سازی آموزش به اجرا درآمد .

علی فضل الهی مدیر دفتر بهره وری و منابع انسانی با اعلام این خبر و با عنوان این مطلب که در این طرح از ظرفیت های داخل شرکت برای تدریس دوره آموزشی استفاده می شود، گفت: در مرحله اول اجرای این طرح با هدف افزایش اثربخشی دوره های آموزشی پس از برگزاری نشست های جداگانه با مسئولان دو حوزه معاونت درآمد و امور مشترکین و معاونت نظارت بر بهره برداری و  همچنین نمایندگان دانشگاه علمی کاربردی صنعت آب و برق واحد تهران، نیازهای آموزشی آنها مشخص و برنامه ای برای برگزاری پنج دوره آموزشی برای همکاران این دو حوزه تدوین شد.

فضل الهی افزود: در اولین کلاس آموزشی، جمعی از  مدیران ،کارشناسان و نیروهای عملیاتی حوزه معاونت درآمد و امور مشترکین با حضور در محل سالن کنفرانس ستادی، روش های مدیریت آب بدون درآمد را با تدریس غلامرضا محتسبی، معاون درآمد و امور مشترکین آبفای منطقه یک فرا گرفتند.

او همچنین به برنامه قسمت آموزش آبفای منطقه یک برای تداوم برگزاری کلاس های آموزشی با استفاده از ظرفیت های داخلی اشاره کرد و اظهار داشت:  در کنار این دوره آموزشی، دوره «آشنایی با نصب، تعمیر و نگهداری شبکه های توزیع»  نیز با حضور جمعی از مدیران ،کارشناسان و همکاران پست امداد توسط مجتبی اصغری، مدیر آب و فاضلاب  ناحیه 3 آبفای منطقه یک در محل دانشگاه عالی علمی کاربردی واحد تهران برگزار شد و در طول سال سایر دوره های آموزشی نیز با این روش به اجرا در خواهد آمد.

فضل الهی در پایان گفت: در این دو دوره آموزشی 1488 نفر ساعت محتوای آموزشی از سوی اساتید داخلی برای فراگیران تدریس خواهد شد.   
۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۴

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید