اخبار

حمایت از طرح ها و پایان نامه های پژوهشی مرتبط با صنعت آب و فاضلاب

حمایت از طرح ها و پایان نامه های پژوهشی مرتبط با صنعت آب و فاضلاب

در اولین جلسه کمیته پژوهش آبفای منطقه یک حمایت از طرح های پژوهشی و پایان نامه های دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی در سال 1395 به تصویب رسید.

پریسا منوچهری سرپرست معاونت برنامه ریزی و نیروی انسانی آبفای منطقه یک حمایت از فعالیت های پژوهشی مرتبط با صنعت آب و فاضلاب را از اولویت های این معاونت دانست و اظهار داشت: ما از طرح های پژوهشی که جزو اولویت های پژوهشی و مورد تایید آبفای استان تهران باشد حمایت می کنیم و امیدواریم طرح های پژوهشگران در این زمینه به دست مان برسد.

منوچهری همچنین از دانشجویان نیز برای مشارکت در پروژه های پژوهشی دعوت کرد و گفت:  آبفای منطقه یک از آن دسته پایان نامه های دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی که برای شرکت جنبه کاربردی داشته باشد حمایت مادی و معنوی خواهد کرد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و نیروی انسانی آبفای منطقه یک با اعلام اینکه سال گذشته دو اولویت پژوهشی و چهار پایان نامه دانشجویی از سوی کمیته پژوهش شرکت مورد بررسی و حمایت قرار گرفته است اظهار داشت: علاقمندان به پژوهش و همچنین دانشجویان همکار که در دوره تحصیلات تکمیلی مشغول به تحصیل هستند با ارائه طرح ها و پایان نامه های خود می توانند به بالندگی شرکت کمک کنند و در کنار آن از مزایای مادی و معنوی فعالیت های خود نیز بهره مند شوند.   

۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید