اخبار

خط لوله 500 میلی‌متری بزرگراه ارتش بدون قطع آب جابه‌جا شد

خط لوله 500 میلی‌متری  بزرگراه ارتش بدون قطع آب جابه‌جا شد

خط لوله آب 500 میلی متری تقاطع بزرگراه ارتش و امام علی به علت معارض بودن با اجرای پل و تقاطع غیر همسطح بزرگراه صیاد شیرازی و بزرگراه ارتش جا به جا شد.

غلامرضا سیف، مدیر ناحیه دو آبفای منطقه یک با اعلام این خبر گفت: این خط لوله که در مسیر غرب به شرق بزرگراه ارتش قرار دارد به دلیل معارض بودن با پایه های پل تقاطع غیر همسطح این دو بزرگراه و پس از انجام عملیات بهره برداری 20 متر به سمت جنوب جا به جا و از مسیر ساخت این پل خارج شد.

سیف در ادامه با اهمیت ترین بخش اجرای این عملیات را عدم قطع آب شرب مشترکان عنوان کرد و اظهار داشت: در جریان جابه جایی این خط لوله که بخش عمده‌ای از محدوده اراج و شهرک ولیعصر  را  آب دهی  می کند،با برنامه ریزی انجام شده و تغییر زون آب دهی، خوشبختانه آب شرب مشترکان حتی برای یک لحظه نیز قطع نشد.

مدیر ناحیه دو آبفای منطقه یک همچنین از تلاش های شبانه روزی مسئولان و همکاران بهره‌برداری این ناحیه تشکر کرد و گفت: نزدیک به 6 ماه است که واحد بهره‌برداری این ناحیه در جریان اجرای این تقاطع های غیر همسطح به‌صورت شبانه‌روزی فعالیت می کند و همیشه تلاش ما بر این بوده است تا عملیات های بهره برداری بدون قطع آب شرب مشترکان انجام شود.

سیف در پایان گفت: شهرداری تهران برای  ساماندهی ترافیکی شمال شرق تهران پروژه ده گانه ای برای احداث پل های مختلف دارد که این پروژه شامل 7 دستگاه پل اصلی و رمپ جهتی و 3دستگاه دوربرگردان غیرهمسطح است که بخشی از آنها اجرا شده و بخشی نیز هم اکنون در  حال اجراست.      
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۵۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک تهران |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید