اخبار

4500 متر شبکه آب در خیابان کلاهدوز و محله زرگنده بازسازی شد

4500 متر شبکه آب در خیابان کلاهدوز و محله زرگنده بازسازی شد

عملیات بازسازی 4500 متر شبکه آب رسانی خیابان کلاهدوز و محله زرگنده با تلاش دفتر فنی ناحیه یک آبفای منطقه یک و در راستای تحقق اهداف ناحیه محوری به انجام رسید.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، عباس کیانوش، رئیس قسمت فنی ناحیه با اعلام این خبر گفت: تاکنون 3000 متر لوله گذاری جدید در خیابان کلاهدوز به انجام رسیده است و بازسازی 1500 متر از شبکه آب رسانی خیابان دلیری در محله زرگنده نیز هم اکنون در حال انجام است و مراحل پایانی خود را طی می کند.

کیانوش اضافه کرد: با انجام این عملیات خطوط لوله 60 ، 80 و 110  میلی متری سابق با خطوط لوله 100 و 150 میلی متری جایگزین شدند که این جایگزینی برخی فرسودگی های موجود در شبکه ونیز علاوه بر آن به علت افزایش قطر خطوط لوله، در بسیاری از مناطق موارد افت فشار شبکه توزیع را نیز برطرف کرده است.

رئیس قسمت فنی ناحیه یک به سایر اقدامات انجام شده نیز اشاره و عنوان کرد: در محدوده عملیاتی ناحیه روز به روز بر آحاد و جمعیت ساکن افزوده می شود که ما افزون بر انجام اقدامات پیشین با استفاده از رینگ آب رسانی نسبت به اتصال شبکه خیابان های مختلف به یکدیگر نیز اقدام کردیم که این فعالیت تاثیر به سزایی در بهینه شدن فشار شبکه داشته است.

او افزود: در جریان اجرای این عملیات علاوه بر نصب 60 دستگاه شیر خط و شیر آتش‌نشانی با قطرهای 80، 100 و 150 میلی‌متری،  400 انشعاب آب نیز بازسازی شد.

کیانوش در پایان بازسازی 9 کیلومتر شبکه آب رسانی در سال آینده را بخشی از مهمترین برنامه های قسمت فنی ناحیه یک عنوان کرد.      

۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید