اخبار

نشست مشترک مسئولان آبفای منطقه یک و نیروی انتظامی برگزار شد

نشست مشترک مسئولان آبفای منطقه یک و نیروی انتظامی برگزار شد

نشست مشترک مسئولان انتظامی کلانتری 134 شهرک غرب با مسئولان آبفای منطقه یک با هدف تعامل هرچه بیشتر در زمینه رسیدگی به شکایات و ایجاد تعامل و هماهنگی در زمینه انجام فعالیت های جاری دو طرف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، در این جلسه مجتبی اصغری مدیر آبفای ناحیه سه  کمبود منابع آبی و ضرورت حفظ این ماده حیاتی را یادآور شد و گفت:  خوشبختانه هر دو ارگان مسئول خدمت رسانی به مردم هستند و باید حداکثر همکاری را برای تحقق این هدف مهم و انجام وظایف محوله با یکدیگر داشته باشیم.

او اضافه کرد: با توجه به بافت فرهنگی و جمعیتی بسیار حساس محدوده خدمات رسانی این دو  ارگان،  شهروندان خواستار آن هستند که خدمات شهری در حوزه های مختلف مانند آب، برق، گاز و  خدمات شهری و انتظامی در مطلوب‌ترین شکل خود برای آنان ارائه شود و این مسئله رسالت ما در امر خدمات رسانی را حساس تر می کند. 

اصغری در پایان با تشکر از همکاری های سازنده ای که نیروی انتظامی تاکنون داشته است، خواستار تداوم این همکاری ها شد و تصریح کرد:  امیدواریم با همکاری ارزنده و سازنده نیروی انتظامی بتوانیم مشکلاتی مانند انشعاب های غیر مجازی که به‌خصوص از سوی پیمانکاران شهرداری ایجاد می شود و مسائلی همچون دزدیده شدن دریچه های چدنی شیرآلات را حل و فصل کنیم.

در این جلسه همچنین رحیم آهنگری، مدیر دفتر حراست و امور محرمانه آبفای منطقه یک با تقدیر از زحمات مسئولان انتظامی گفت: امیدواریم این جلسات بتواند به ما در زمینه ایجاد تفاهم و همکاری های مشترک کمک کند.

آهنگری همچنین اضافه کرد: با توجه به حساسیت بسیار بالایی که در زمینه تامین آب شرب و بهداشتی برای شهروندان گرامی بر دوش مسئولان شرکت آب و فاضلاب است امیدواریم با همکاری مسئولان انتظامی بتوانیم با افزایش ضریب امنیتی و حفاظتی و سایر همکاری ها در زمینه هایی مانند انشعاب های غیرمجاز خدمات رسانی مطلوبی برای مردم داشته باشیم.

در این جلسه همچنین سرهنگ کفراش رئیس کلانتری 134 شهرک غرب بر آسیب شناسی مشکلات برای حل هر چه سریع تر آنها تاکید کرد.

در این نشست مشترک که در دفتر مدیر آب و فاضلاب ناحیه سه آبفای منطقه یک برگزار شد، مدیران امور بهره برداری و مشترکین ناحیه و تنی چند از مسئولان انتظامی نیز حضور داشتند و به بحث و تبادل نظر در رابطه با تعامل هر چه بیشتر در زمینه همکاری های مشترک پرداختند.    

۶ دی ۱۳۹۴ ۱۴:۱۴
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید