اخبار

تجلیل از نگهبانان نمونه آبفای منطقه یک در سال 1394

تجلیل از نگهبانان نمونه آبفای منطقه یک در سال 1394

نگهبانان نمونه آبفای منطقه یک در سال 1394 با برگزاری مراسمی در دفتر مدیر حراست و امور محرمانه مورد قدردانی و تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، در جریان این مراسم که طی دو برنامه جداگانه و با حضور تمامی همکاران انتظامات برگزار شد آقایان مجتبی کوچکی، مجید شراهی، حسین جستان و امید پورشاد به عنوان نگهبانان نمونه آبفای منطقه یک در سال 1394 معرفی و مورد قدردانی قرار گرفتند.

در جریان برگزاری این مراسم رحیم آهنگری از عملکرد پرسنل انتظامات شرکت ابراز رضایت کرد و با قدردانی از وظیفه شناسی این نیروها گفت: امیدواریم همکاران ما در قسمت انتظامات همچون گذشته با احترام به مشترکان، مسئولان و تکریم ارباب رجوع و پاسخ گویی درست و محترمانه به همکاران نماد وظیفه شناسی و برخورد محترمانه در مجموعه شرکت باشند.

مدیر دفتر حراست و امور محرمانه در ادامه نظم و انضباط و و هوشیاری و حفاظت و نگهداری مناسب از اموال شرکت را از دیگر شاخصه های موفقیت و سربلندی همکاران انتظامات دانست و درباره تقدیر از نگهبانان نمونه گفت: همه همکاران انتظامات وظایف خود را به خوبی انجام می دهند و از این پس هر کدام از همکاران که در انجام وظایف محوله همت و کوشش بیشتری داشته باشند، براساس شاخصه های در نظر گرفته شده ارزیابی می شوند و با اهداء لوح تقدیر از آنان نیز قدردانی خواهد شد.

در پایان این مراسم نگهبانان نمونه آبفای منطقه یک با اهداء لوح تقدیر و هدایایی مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفتند و تمامی استحقاقی سال 94 تحویل همکاران انتظامات شد. 

۲ دی ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید