اخبار

بی احتیاطی پیمانکار شهرداری حادثه آفرید/ شکستگی خط لوله 300 میلی‌متری خیابان شریعتی رفع شد

بی احتیاطی پیمانکار شهرداری حادثه آفرید/ شکستگی خط لوله 300 میلی‌متری خیابان شریعتی رفع شد

شکستگی خط لوله 300 میلی‌متری تقاطع خیابان شریعتی و بزرگراه همت که بر اثر بی احتیاطی عوامل شهرداری رخ داده بود با تلاش مشترک نیروهای عملیاتی نواحی یک و دو  آبفای منطقه یک رفع شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، مهرداد فلاح پور مدیر امور بهره برداری ناحیه یک از رفع کامل این حادثه خبر داد و گفت: با توجه به حساسیت بالای محل آسیب دیدگی خط لوله، ما از همکاران امدادی ناحیه دو نیاوران نیز کمک گرفتیم. حضور گروه های مختلف امدادی و فشار شکن باعث شد عملیات در زمان بسیار سریعتری انجام شود و با توجه به عدم دسترسی به خط لوله قدیمی که داخل بتن ریخته شده توسط شهرداری مدفون شده بود با جابجایی و تغییر مسیر 60 متر از خط لوله آسیب دیده و نصب دو دستگاه شیرخط 300 میلی متری این عملیات با موفقیت و با برقراری دوباره جریان آب برای شهروندان پایان یافت.

او درباره علت وقوع این حادثه اظهار داشت:  این خط لوله 300 میلی متری در جریان عملیات عمرانی شهرداری تهران برای احداث پل روگذر  تقاطع بزرگراه شهید همت و خیابان شریعتی و در حین عملیات حفاری پیمانکار شهرداری دچار شکستگی شده بود.  

مدیر امور بهره برداری ناحیه یک آبفای منطقه یک به تلاش دسته جمعی نیروهای عملیاتی برای رفع این حادثه اشاره و اضافه کرد: در جریان رسیدگی به این حادثه چهار گروه عملیاتی از نواحی یک و دو  آبفای منطقه یک به همراه یک گروه فشار شکن، سه دستگاه بیل مکانیکی از شهرداری و شرکت آبفا، دو دستگاه جرثقیل و 20 کارگر حفار شهرداری با یکدیگر برای رفع کامل حادثه مشارکت داشتند.

فلاح پور در پایان اظهار داشت: در جریان رسیدگی به این حادثه محمد پرورش، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، احمد سلامت مدیرعامل آبفای منطقه یک و جمعی از معاونین و مدیران از نزدیک بر فرایند رفع حادثه نظارت داشتند.   

۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید