اخبار

سمینار آموزشی« تحکیم بنیان خانواده» برای همکاران آبفای منطقه یک برگزار شد

سمینار آموزشی« تحکیم بنیان خانواده» برای همکاران آبفای منطقه یک برگزار شد

در پی برگزاری سمینار آموزشی «تحکیم بنیان خانواده» برای بانوان آبفای منطقه یک و استقبالی که از این سمینار صورت گرفت برنامه ای مشابه برای آقایان شرکت نیز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک  این سمینار به همت دفتر آموزش ناحیه دو  طی دو جلسه و با حضور بیش از 40 نفر از همکاران در محل سالن کنفرانس ساختمان ستادی برگزار شد و در آن دکتر سعید بهزادی فر، روان‌شناس و کارشناس حوزه خانواده به تشریح ابعاد مختلف استحکام بخش در زندگی خانوادگی پرداخت و آشنایی با مهارت های ارتباطی و رفتاری را از مهمترین مولفه های داشتن یک زندگی سالم موفق عنوان کرد.

این روان شناس خطاب به شرکت کنندگان در این سمینار گفت: در زمان حاضر شکل خانواده و شیوه های رفتار ی دو جنس زن و مرد از حالت سنتی و قدیمی خود خارج شده و وارد عصر جدیدی شده است. هر انسانی برای موفقیت در زندگی اجتماعی و خانوادگی، علاوه بر شناخت این تحولات باید برای داشتن خانواده ای سالم نسبت به شناسایی استانداردهای علمی زندگی موفق نیز اقدام کند.

دکتر بهزادی فر  شناخت تفاوت های زیستی و روان شناختی زنان با مردان و بالعکس را برای هر دو گروه با اهمیت توصیف کرد و در ادامه نکات آموزشی و راهکارهای مختلف تحکیم بنیان خانواده را برای شرکت کنندگان تشریح کرد. 

۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید