اخبار

ضایعات ساختمانی باعث گرفتگی خط فاضلاب زرگنده شد

ضایعات ساختمانی باعث گرفتگی خط فاضلاب زرگنده شد

ورود نخاله ها و ضایعات ساختمانی به داخل خط لوله 200 میلی متری جمع آوری فاضلاب زرگنده گرفتگی این خط لوله را در پی داشت.

به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، مهرداد فلاح پور مدیر بهره برداری آب و فاضلاب ناحیه یک  از گرفتگی این خط لوله  در خیابان ناز  خبر داد و گفت: متاسفانه در چند روز گذشته ریختن نخاله های ساختمانی موجب گرفتگی خط 200 میلی متری کوچه ناز در زرگنده شد که این حادثه با تعویض بخشی از خط لوله به طول 200متر رفع شد.

فلاح پور با اشاره به اینکه وقایعی از این دست در گذشته نیز رخ داده است، کلید حل این معضل را نظارت بیشتر پیمانکاران پروژه های اجرایی و ساختمانی دانست و اظهار داشت: متاسفانه مشاهده شده است که برخی از عوامل دست‌اندرکار ساخت و سازهای ساختمانی و پیمانکاران سایر پروژه ها اقدام به وارد کردن ته مانده بتن و یا نخاله های ساختمانی به داخل منهول فاضلاب می کنند که این مساله موجب گرفتگی شبکه فاضلاب و ایجاد مشکلاتی برای شهروندان می شود.

او ادامه داد: این در حالی است که این نخاله‌ها را باید به مکان های مشخصی انتقال داد و از وارد کردن آنها به شبکه و تاسیسات شرکت های خدماتی اجتناب کرد.

فلاح پور  در پایان خواستار نظارت بیشتر  نهادهای مسئول برای جلوگیری از وقوع حوادث مشابه شد و اضافه کرد: از ابتدای سال تاکنون 400 متر  از خطوط لوله فاضلاب ناحیه یک آبفای منطقه یک بازسازی شده است. 

۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران |

لطفا در مورد این خبر اظهار نظر فرمایید

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید